GTX 1080 Sisteme Monitör ve Klavye Önerisi

HDD olarak 7200RPM seçseydin keşke.

Monitör daha almadım. Şu an kalan bileşenlerim kasa, güç kaynağı ve monitör.

Kasa olarak corsair carbide 400c.
PSU evga BQ 650W alıcam ancak monitör daha seçmedim.
Toshiba p300 aldım hdd olarak.

Seçilen HDD laptop için. Tabii özellikle se
Seçilen HDD laptop için. Tabii özellikle seçilmediyse.[/
Seçilen HDD laptop için. Tabii özellikle seçilmediyse.
Asus Cerbarus klavye ve Logitech G402 Hyperion Fury mause almayı düşünüyorum sizce nasıl?

HDD olarak 7200RPM seçseydin keşke.

Monitör daha almadım. Şu an kalan bileşenlerim kasa, güç kaynağı ve monitör.

Kasa olarak corsair carbide 400c.
PSU evga BQ 650W alıcam ancak monitör daha seçmedim.
Corsair 400c extra fan aldınmı ?

Corsair 400c extra fan aldınmı ?[/QUOTE]

Hayır ekstra fan almadım ama 2 adet alacağım.
Kasanın kendisinde önde 1 arkada 1 adet olmak üzere fanı geliyor. Sıvı soğutmadan da 2 adet 120mm fan olacak. 2 adet daha alıp toplamda 6 adet fan ile kullanacağım.

Corsair 400c extra fan aldınmı ?

Kasanın kendisinde önde 1 arkada 1 adet olmak üzere fanı geliyor. Sıvı soğutmadan da 2 adet 120mm fan olacak. 2 adet daha alıp toplamda 6 adet fan ile kullanacağım.[/QUOTE]
Bende aynı şekilde yapmayı düşünüyorum .Hangi fanları alcaksın marka belirledinmi?

Kasanın kendisinde önde 1 arkada 1 adet olmak üzere fanı geliyor. Sıvı soğutmadan da 2 adet 120mm fan olacak. 2 adet daha alıp toplamda 6 adet fan ile kullanacağım.
Kasada ön taraf için 3 adet 120mm veya 2 adet 140mm fan desteği var. 2 adet 120mm ve 1 adet 140mm sığmıyor olabilir; dikkat edin.

Hayır bir marka belirlemedim daha, öncelikle kasayı toplayıp monitör almam gerekiyor.

Kasada ön taraf için 3 adet 120mm veya 2 adet 140mm fan desteği var. 2 adet 120mm ve 1 adet 140mm sığmıyor olabilir; dikkat edin.

Evet biliyorum. Önde 1 adet 120mm yanına 2 adet daha 120mm ilavesi yapmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı