GTX 1080 SLI güç kaynağı önerisi ve işlemci önerisi

O zaman şöyle bir yol daha var.

1 Adet ( 2. el ) RTX 2080 ti.
1 Adet Samsung evo 250GB SSD
1 Adet 2TB HDD.
750W 80plus Güç Kaynağı.
Bütçem 6700TL +GTX 1080 i satip 2000 de oradan geliyor toplam 8700TL oluyor.
Bir adette 4K Monitör alacağım 2000TL ye

Bunlar karlı ise yani iyi ise bana link atabilirseniz sevinirim.
Amacınız 4k oyunculuk ise bu kart fazlasıyla yeterli

Monitör olarak bahsettiğiniz bütçeye uygun olarak linkteki monitörü incelemdim kaliteli güzel

Bu güç kaynağı hem uygun fiyatlı hemde kaliteli. Sistemi rahat besler.

Amacınız 4k oyunculuk ise bu kart fazlasıyla yeterli

Monitör olarak bahsettiğiniz bütçeye uygun olarak linkteki monitörü incelemdim kaliteli güzel

Bu güç kaynağı hem uygun fiyatlı hemde kaliteli. Sistemi rahat besler.

Teşekkür ederim birşey soracağım.

RTX 2080 yerine 2. el GTX 1080 ti alsam 4k için nasil olur hem daha ucuz. çok büyük bir fark olurmu arada

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşılaştırma videosun'da da görebileceğiniz gibi gtx 1080 zaten 4k ultra oyunculuğa yeterli fakat kimi yerde 40fps'nin altına düşüyor yani akıcı oyun deneyimine olumsuz etkisi olur tabiki o kadar para verdikten sonra insan 30fps görmek istemez. Öte yandan 1080ti'ın 45fps'nin altına düştüğünü pek görmedim tabi 90fps verdiği oyunlarda vardı. Kısaca gtx 1080ti 2020 yılında halen daha 4k oyunculuk için yeterlidir rtx2080 için masraf etmenize gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı