GTX 1080 Ti sistemde ekran donması

callmekuby

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. GTX 1080 Ti ekran kartına sahibim, bilgisayarı açarken yük altında olmadığı zaman bile aniden donuyor ekran kilitleniyor ama bilgisayar kapanmıyor ekran donup kalıyor. Bu sorunu yaşayıp çözen bir arkadaşım var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. İşlemcim i7 8086K.

Aynı sorun benim 1 aylık sistemimde de mevcut. 2 günde bir boştayken kilitleniyor, power tuşuna basılı tutup kapatıp geri açmam gerekiyor.
Ben sorunlu bir Windows güncellemesinden kaynaklandığını düşünüyordum, update bekleyecektim ama SSD'me bakmak için HD Tune ile de deneyeceğim teşekkürler

Arkadaşlar öncelikle selam. GTX 1080 Ti ekran kartına sahibim, bilgisayarı açarken yük altında olmadığı zaman bile aniden donuyor ekran kilitleniyor ama bilgisayar kapanmıyor ekran donup kalıyor. Bu sorunu yaşayıp çözen bir arkadaşım var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. İşlemcim i7 8086K.

Ssd/hdd modeli nedir? Bir de PSU kaç watt?

Hdd: 1tb seagate ssd: adata xpg 480gb m2 ssd
Ben bu sorunu çözemedim bazen pc açıldıktan hemen sonra donuyor ekran kilitleniyor ama pc kapanmıyor bazen de 1 saat sonra aynısı oluyor ya da 10 dakika sonra falan umarım ekran kartımda bi sorun yoktur şimdi dediğiniz gibi hd tune deniycem ama onu nasıl yapıyoruz hiç yapmadım arkadaşlar

HDD: 1TB Seagate SSD: Adata XPG 480GB M.2 SSD
Ben bu sorunu çözemedim bazen PC açıldıktan hemen sonra donuyor ekran kilitleniyor ama PC kapanmıyor bazen de 1 saat sonra aynısı oluyor ya da 10 dakika sonra falan umarım ekran kartımda bir sorun yoktur şimdi dediğiniz gibi HD Tune deneyeceğim ama onu nasıl yapıyoruz hiç yapmadım arkadaşlar

PSU kaç watt?

Hep kasa üzerinden restart atmak ya da kapatmak zorunda kalıyorum.

Hemen bakacağım biraz bekleyebilir misin ustam.

Hocam nereden öğrenebilirim BIOS'tan falan.

PSU markasını biliyorsanız internetten bakabilirsiniz bilmiyorsanız kasanın kapağını açın üstünde örnek şöyle bir şey yazar 450W 500watt falan, ya da üstünde model yazar modeli bana atarsan bakabilirim.

PSU markasını biliyorsanız internetten bakabilirsiniz bilmiyorsanız kasanın kapağını açın üstünde örnek şöyle bir şey yazar 450W 500watt falan, ya da üstünde model yazar modeli bana atarsan bakabilirim.
750watt corsair

Pardon cooler master 750watt

hocam hd tune nereden indirebilirim?
link atabilir misiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı