GTX 1080 ve i7 7700K Sistem Kasma Sorunu

onurkartal16

Centipat
ASUS Z270 GAMING, ekran kartı ASUS GTX 1080, Intel i7700K 4.2, 8X4 32 GB Corsair RAM, monıtorum 144 Hz ASUS 1080P çözünürlükte, PC'nin özellikleri bu şekilde. PC'de Apex, PUBG, Rainbow, GTA 5 online gibi oyunlarda aldıgım FPS aşiri derece düştü. GTA 5'de 40 FPS alır oldum. Windows'um orijinaldi. M.2 SSD kuruluydu format attım duzelmesı ıcın ama diğer 2 diske atmadım. Bır HDD bir de SSD var ayrıyetten ve gene aynı sonucu aldım. FPS dusuyor. Sonra hepsını bıcımlendırdım ve Windows'u kurtar secenegını kulladım ve her şeyi temızledım PC'de. Su an Apex ve PUBG yukledım gene aynı sonucla karsılastım, ne yapcagımı bılmıyorum. Yardımıza ihtiyacım var, tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
denedım gayet normal cıktı başka ne gibi sorun olabilir
Dostum bende de benzer bir sorun vardı ama benim sistem seninkinden baya düşük. Ama sonuç olarak problem aynı(muhtemelen olmaması gereken bir darboğaz) windows 10 1709 kurmanı öneririm en son windows surumu bildiğim kadarıyla darboğaz yapıyor bana da aynisi olmustu windows 10 1709 kurdum düzelttim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı