GTX 1080 ve i7 8700 Sisteme 400 TL'ye PSU Tavsiyesi

1080 sistemimde High Power 600W güç kaynağı kullanıyorum. Bir sıkıntısı yok pek önem arz etmediği sürece modüler takıntınız yoksa fiyat performans güç kaynağı seçilebilir. Silverstone 600W yada Akasa 600W. Tabi fazla beklentiniz yoksa.

İtopya'dan Masterwatt siparişini veriyorum o zaman, sağolun.
1080 sistemimde High Power 600W güç kaynağı kullanıyorum. Bir sıkıntısı yok pek önem arz etmediği sürece modüler takıntınız yoksa fiyat performans güç kaynağı seçilebilir. Silverstone 600W yada Akasa 600W. Tabi fazla beklentiniz yoksa.
Modüler takıntım yok, kasamın güç kaynağı bölümü kapalı çok istersem Phanteks uzatma kablosu alırım olur biter. Yarı yolda bırakmasın yeter. :)

Peki Cooler Master'ın sitesinde MasterWatt modeli yarı modüler olarak gözüküyor bu ürün ise değil. Stok kodu ile aradığımda MWE diye çıkıyor karşıma.

Yurtdışında satılanlar yarı modüler olarak satılıyor. Ben yurtdışından aldığım için bendeki yarı modüler :) Türkiye’de satılan modeli modüler değil, neden değil ben de anlamadım. Alabilirseniz Amazon.de’den bakmanızı öneririm. Yaklaşık 80€’ya tekabul edecektir. Bütçenizi aşıyor biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı