GTX 1650 için G-Sync ve G-Sync compatible monitör tavsiyesi

Bütçe
1500-2000

Xeverness

Hectopat
R5 3600 işlemcili bir sistemim var uzun zamandır maddi şartlardan dolayı bu işlemciye GTX 750 ile eziyet ediyorum. GTX 1650 OC bir kart almayı düşünüyorum yanında bir de güzel bir monitör(120-144-165Hz 1920x1080). Ucuz G-Sync monitö bulmakta zorlanıyorum. İstiyorum ki NVIDIA'nın web sayfasında (NVIDIA GeForce G-SYNC Gaming Monitors) yazan bir monitör olsun ama o listede ucuz bir monitöre denk gelmek çok zor. Bütçe olarak 1500-2000 civarında kalmayı hedefliyorum en fazla 2200'leri zorlayabilirim. Şu an ki piyasa şartlarında özellikle GTX 1650 ile kullanan arkadaşlar var ise NVIDIA listesinde bulunan G-Sync compatible ve G-Sync monitör tavsiyesi istesem en ucuz ne önerebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
FreeSync monitör alabilirsiniz.
Olası uyumsuzluk ihtimalinden ötürü Nvidia onayı olmayan bir monitör korkutuyor.
Linkini paylaştığınız monitörü Nvidia sitesinde göremedim ama gönderdiğinize benzer özelliklerde ve Nvidia sitesinde bulunan bir model buldum şimdi.

Olası uyumsuzluk ihtimalinden ötürü NVIDIA onayı olmayan bir monitör korkutuyor.

Linkini paylaştığınız monitörü NVIDIA sitesinde göremedim ama gönderdiğinize benzer özelliklerde ve NVIDIA sitesinde bulunan bir model buldum şimdi.

Hocam NVIDIA'nın sitesinde FreeSync monitörler yok. FreeSync monitör ile G-Sync açabilirsiniz.

Yan ekran olarak almıştım ve şu an hiç memnun kalmadım renkleri kötü geldi bana ve parlaklığı az. G-Sync uyumlu yazmasına rağmen doğrulanmış değil diyor. HP 24X 144 Hz monitörüm bundan çok daha iyi. Pazartesi günü iade edeceğim hemen.

Geri
Yukarı