GTX 1650 laptop ile PUBG sorunsuz oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

iceWorld

Centipat
GTX 1650 GPU'lu laptopu olanlara sesleniyorum.
Bu ekran kartıyla PUBG Steam'i sorunsuz oynayan var mı?
Sorunsuzdan kastım ayarları düşürüp 60 FPS'in üstünde ve akıcılık hiç bozulmayacak şekilde oynanabilir mi?
Çoğu oyundaki performansını beğeniyorum ancak PUBG sıkıntılı bir oyun 70 FPS'de bile takılma hissi oluşturabiliyor.

Tabi işlemci de en az i5 9300H olacak ona göre yorumlarınızı bekliyorum.

Eğer laptop ile bu oyunu sorunsuz oynayanlar varsa sistemini belirtebilir mi?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.😐

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunsuzdan kastım ayarları düşürüp 60 FPS'in üstünde ve akıcılık hiç bozulmayacak şekilde oynanabilir mi?
Çoğu oyundaki performansını beğeniyorum ancak PUBG sıkıntılı bir oyun 70 FPS'de bile takılma hissi oluşturabiliyor.

Ortalama FPS değerin bu olur.

Dosya Ekleri

• sde.PNG
    sde.PNG
    363,8 KB · Görüntüleme: 759

Ekranınız 60 hz mi?

Forumda GTX 1650'li Laptop'un PUBG için yeterli performansı sağlayamadığını çoğu kez okudum.
Öncelikle 60 FPS benim için yeterli akıcılıkta ve laptopta 60 Hz bana göre yeterli ancak sorun bu değil.
Oyundaki ortalama FPS değeri çeşitli kaynaklarda paylaşılıyor.
Ancak herhangi bir anda mesela savaş veya araç sürme sırasında FPS'im 60 altına inmesi benim için çok büyük bir sorun.
Hatta 70 FPS'lerdeyken bile bu oyunun takılıyor hissi vermesi büyük bir sorun , sanırım bu min FPS olayıyla alakalı.

Bu yüzden GTX 1650 laptop ile bu oyunu birebir deneyenlerin yorumu benim için önemli.

Geç cevap olacak ama benim deneyimim şöyle;
Ram tek kanal 8 gb iken yeri geliyor sürekli drop yiyordu. Islemci darboğaz yiyordu. 8 ram ekledim. Şu an orta ayarlarda rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Ekran kartı oynatır. Ram 16 olmasi önemli. Şikayetçi olanların bir çoğunun ram 8 gb

Geç cevap olacak ama benim deneyimim şöyle;
RAM tek kanal 8 GB iken yeri geliyor sürekli drop yiyordu. Islemci darboğaz yiyordu. 8 RAM ekledim. Şu an orta ayarlarda rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Ekran kartı oynatır. RAM 16 olmasi önemli. Şikayetçi olanların birçoğunun RAM 8 GB

Yani 16 GB çift slot RAM ile 60 FPS'in altına asla düşmeyecek şekilde oynayabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı