GTX 1650 Minecraft'te Düşük FPS Veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 1650. Normalde 150-200 FPS almam gerekirken 70-100 FPS arasında geziyor. Ekran kartı sürücüsü de güncel sürümde. Sorun neden kaynaklanıyor bilginiz var mı? Laptop bu arada.

2021-03-03_11.13.34.png

Şimdi bu ayarlara göre "Zaten ayarları yüksek tutuyorsun düşük FPS alman normal." diyenler olacaktır. Sorun olan kısmı ise eski bilgisayarda sistemim daha kötüydü ve neredeyse aynı FPS değerlerini alıyordum. Daha gelişmiş bir sistemde böyle düşük FPS şaşırtıcı. 1.8.9'da en az 200 olmalı, onda bile en fazla 150 görüyor (PVP için yapılan ayarlara rağmen.) Şuan SS'te görünen sürüm (21w08b) beta sürümü. Yani sorun sadece yeni sürümde değil, eski sürümde de almam gereken FPS'in altında alıyorum. Ayrıca oyunum orijinal.

Eki Görüntüle 904193

Şimdi bu ayarlara göre "Zaten ayarları yüksek tutuyorsun düşük FPS alman normal." diyenler olacaktır. Sorun olan kısmı ise eski bilgisayarda sistemim daha kötüydü ve neredeyse aynı FPS değerlerini alıyordum. Daha gelişmiş bir sistemde böyle düşük FPS şaşırtıcı. 1.8.9'da en az 200 olmalı, onda bile en fazla 150 görüyor (PVP için yapılan ayarlara rağmen.) Şuan SS'te görünen sürüm (21w08b) beta sürümü. Yani sorun sadece yeni sürümde değil, eski sürümde de almam gereken FPS'in altında alıyorum. Ayrıca oyunum orijinal.
SS'te görmüş olduğunuz ayarlarda sadece 70-80 FPS'i görüyorum.

Eki Görüntüle 904193

Fancy değil Şahane olacak. İngilizcesi ne tam bilmiyorum. Altında uyarı olursa bilin ki o dur.

Eki Görüntüle 904193

Şimdi bu ayarlara göre "zaten ayarları yüksek tutuyorsun düşük FPS alman normal." diyenler olacaktır. Sorun olan kısmı ise eski bilgisayarda sistemim daha kötüydü ve neredeyse aynı FPS değerlerini alıyordum. Daha gelişmiş bir sistemde böyle düşük FPS şaşırtıcı. 1.8.9'da en az 200 olmalı, onda bile en fazla 150 görüyor (PvP için yapılan ayarlara rağmen.) Şu an SS'te görünen sürüm (21W08b) beta sürümü. Yani sorun sadece yeni sürümde değil, eski sürümde de almam gereken FPS'in altında alıyorum. Ayrıca oyunum orijinal.

Senin optifine yok :D

Geri
Yukarı