GTX 1650 RDR 2 için ayar önerisi

ahmettarikakcy

Centipat
Daha fazla  
GTX 1650'm var ve geçen Epic Games Store'dan RDR 2 aldım. (Steam'den alamadım çünkü 1200 liraydı.) 45 FPS üstü alsam yeter, benim için hangi ayarları yapsam hem oyun güzel gözükür hem de 45-60 FPS alırım? Ayrıca hatırlatırım Epic Games Store'dan aldım. Bazı insanlar Epic Games'de optimizasyon sorunları olduğunu söylediler ama şu ana kadar Epic Games'de çok sorun yaşamamıştım. RDR 2'de yaşar mıyım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1650'm var ve geçen Epic Games Store'dan RDR 2 aldım. (Steam'den alamadım çünkü 1200 liraydı.) 45 FPS üstü alsam yeter, benim için hangi ayarları yapsam hem oyun güzel gözükür hem de 45-60 FPS alırım? Ayrıca hatırlatırım Epic Games Store'dan aldım. Bazı insanlar Epic Games'de optimizasyon sorunları olduğunu söylediler ama şu ana kadar Epic Games'de çok sorun yaşamamıştım. RDR 2'de yaşar mıyım bilmiyorum.

Ortada oynarsınız ve gereksiz ayarları Low'a alın ve grafik ayarlarının en altında Vulkan ayarı var onu yapın far falan deneyin ama Vulkan daha etkili.

Xbox One X ayarları bunlar.
hm-dTexMIwoCtP2_8H0Ch8r_ijLSJ6gV8ItBQDIJhyw.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki ayarlari yapabilirsin.

Geri
Yukarı