GTX 1650 satıp RX 580 almak

D9squAGW4AIql4g.jpg

Wattman hatası düzeltileli çok oldu.

Isınmadan kasıt nedir onu da açıklarsa arkadaş sevinirim. 70-75 dereceye gelip de ısınıyor demesin burada. Ya da gidip abuk subuk bir model alıp da ''580 ısınıyeahhh EyEmDi alma'' demesin.

Açsın eski TUF serisi GTX kartları da izlesin bakalım, 80-90 derece arası çalışıyor kart. Bol keseden sallamasın.

Benim önerim 5500 XT almanız. 580'den daha mantıklı.

Wattman hatası düzeltileli çok oldu.

Isınmadan kasıt nedir onu da açıklarsa arkadaş sevinirim. 70-75 dereceye gelip de ısınıyor demesin burada. Ya da gidip abuk subuk bir model alıp da ''580 ısınıyeahhh EyEmDi alma'' demesin.

Açsın eski TUF serisi GTX kartları da izlesin bakalım, 80-90 derece arası çalışıyor kart. Bol keseden sallamasın.

Benim önerim 5500 XT almanız. 580'den daha mantıklı.
Kimsenin bol keseden salladığı yok. Ben forumda gördüğüm konulardan yola çıktım. Ayrıca ben rx 590 modeli kullanıyorum. 85-90 dereceleri gördüm. Wattman hatası nerede düzelmiş aldığımdan beri wattman hatası ile uğraştım. Evet bu arada 5500xt almak daha mantıklı.
Aslında hangi kart alınacaksa iyi soğutmalı modeli tercih edilmeli bence.

Evet, ben de çok Wattman hatası aldım ve şu an hiçbir hata yok. Forumu da araştırın, önceden her gün açılan Wattman konusu şimdi 1 kere bile açılmıyor.

Sıcaklık kullandığın kart marka modeline ve kasana göre değişkenlik gösterebilir.

Kısacası ben de RX 580 yerine 1650 SUPER, 1660, RX 5500 XT gibi kartları öneriyorum.

Evet, ben de çok Wattman hatası aldım ve şu an hiçbir hata yok. Forumu da araştırın, önceden her gün açılan Wattman konusu şimdi 1 kere bile açılmıyor.

Sıcaklık kullandığın kart marka modeline ve kasana göre değişkenlik gösterebilir.

Kısacası ben de RX 580 yerine 1650 SUPER, 1660, RX 5500 XT gibi kartları öneriyorum.
Biliyorum bende xfx modeli var lanet bir marka berbat bir soğutması var zaten. Ama sırf bu kadar sıkıntı yaşamama rağmen yinede amd ekran kartlarını kötülemiyorum cidden fiyatına göre oldukça performans sağlayan kartlar mevcut.
Evet bende şuan wattman hatası almıyorum haftalarca uğraştıktan sonra :D

Biliyorum bende XFX modeli var lanet bir marka berbat bir soğutması var zaten. Ama sırf bu kadar sıkıntı yaşamama rağmen yinede AMD ekran kartlarını kötülemiyorum cidden fiyatına göre oldukça performans sağlayan kartlar mevcut.
XFX Fatboy modeli Technopat'ın bir videosunda kullanılmıştı ve uzay montajda 78 dereceyi görmüştü:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa içinde de 80'i aşar diyebilirim.

Geri
Yukarı