GTX 1650 satıp RX 580 almak

XFX Fatboy modeli Technopat'ın bir videosunda kullanılmıştı ve uzay montajda 78 dereceyi görmüştü:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa içinde de 80'i aşar diyebilirim.
Evet kasa içinde 85-90 dereceleri gördü :D Undervolt yapayım dedim -10 değerle başlamama rağmen sistem hep çöktü. Bende kartın mhz ve güç limitini biraz düşürüp fan ayarı yapınca sıcaklığı 78-79 dereceye düşürebildim.

Kimsenin bol keseden salladığı yok. Ben forumda gördüğüm konulardan yola çıktım. Ayrıca ben rx 590 modeli kullanıyorum. 85-90 dereceleri gördüm. Wattman hatası nerede düzelmiş aldığımdan beri wattman hatası ile uğraştım. Evet bu arada 5500xt almak daha mantıklı.
Aslında hangi kart alınacaksa iyi soğutmalı modeli tercih edilmeli bence.
Gidip en dandik modeli alırsan ısınır tabi benim kartım 65 dereceyi geçmiyor.

Evet kasa içinde 85-90 dereceleri gördü :D Undervolt yapayım dedim -10 değerle başlamama rağmen sistem hep çöktü. Bende kartın mhz ve güç limitini biraz düşürüp fan ayarı yapınca sıcaklığı 78-79 dereceye düşürebildim.
Soğutması kötü olan modelleri alırsanız gayet normal anladığım kadarıyla siz RX 590'dan bahsediyorsunuz XFX RX 590 FatBoy modeli çok ısınıyor.Fakat soğutması kötü olduğundan,Amd ile alakası yok.

Soğutması kötü olan modelleri alırsanız gayet normal anladığım kadarıyla siz RX 590'dan bahsediyorsunuz XFX RX 590 FatBoy modeli çok ısınıyor.Fakat soğutması kötü olduğundan,Amd ile alakası yok.
Evet biliyorum soğutma işi amd ile alakalı değil. Yazılım ile ilgili sıkıntılar yaşamıştım fakat çözdüm şimdilik. Ben sadece normal bir kullanıcı olarak deneyimlerimi ve yaptıklarımı paylaşıyorum bi linç yemediğimiz kalıyor yok dandik kartı alırsan öyle olur yok bol keseden sallama filan.

Evet biliyorum soğutma işi amd ile alakalı değil. Yazılım ile ilgili sıkıntılar yaşamıştım fakat çözdüm şimdilik. Ben sadece normal bir kullanıcı olarak deneyimlerimi ve yaptıklarımı paylaşıyorum bi linç yemediğimiz kalıyor yok dandik kartı alırsan öyle olur yok bol keseden sallama filan.
Bazı kişiler çok saldırgan olabiliyor böyle konularda ama ben kibarca anlatmak istedim.

Geri
Yukarı