GTX 1650 sistem CS:GO düşük FPS

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Merhaba, bu sistem benchmarklarda minimum 240 250 FPS alıyor fakat ben çok çok düşük alıyorum. Sebebi ne olabilir acaba?
GTX 1650 i3-9100F.

Merhaba, bu sistem benchmarklarda minimum 240 250 FPS alıyor fakat ben çok çok düşük alıyorum. Sebebi ne olabilir acaba?
GTX 1650 i3-9100F.

İşlemci üzerine bir oyun olduğu için ekran kartını çok önemi yok. RTX 3090 da taksan işlemcini iyi olmasi doğru tahmin ediyorsam Valorant'ta da düşük FPS alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -3 Eksi
CS:GO işlemci kullanan bir oyun. O yüzden i3 ile darboğaza girer ekran kartınızla.

CS:GO sandiginizdan daha cok işlemci dayali bir oyun yani ekran kartindan cok islemciye yonelik ve islemcik cogu acidan yetersiz olarak görüyorum. Hem ekran kartina darbogaz yapiyor yani ekran kartinin verdiği performansi %100 kullanamiyor ayni zamanda 4 Core 4 thread oldugu için dusuk FPS normal oyun ayarlarini yuksek grafik ve 1920x1080 yaparsan eger FPS artisi olacaktir cunku ekran kartina daha fazla yuk bindirirsin ve islemcin daha rahat calisabilir hala ayni sorun yasiyorsan kasani temizle veya kolay yoldan ryzen 5 1600 AF gibi bir işlemci al.

Geri
Yukarı