GTX 1650 sistem RDR2'de düşük FPS veriyor

emiran1234124

Yoctopat
Daha fazla  
  • GTX 1650.
  • 16 GB RAM.
  • i5 12. nesil.
Oyunu dün akşam denemek için 15 dakika kadar açtığımda bir sorun yoktu. Bugün tekrar girmeyi denediğimde aşırı bir kasma yaşadım. Ne yapmalıyım?

Not: Oyun orijinal (RDR2).

• GTX 1650.
  • 16 GB RAM.
  • i5 12. nesil.
Oyunu dün akşam denemek için 15 dakika kadar açtığımda bir sorun yoktu. Bugün tekrar girmeyi denediğimde aşırı bir kasma yaşadım. Ne yapmalıyım?

GTX1650 zaten RDR2 için yetersiz bir kart. Dediğinize göre eskiden böyle değildi demişsiniz, sıcaklıkları MSI Afterburner ile kontrol edip anlık sıcaklıkların fotoğraflarını buraya atın. Bizde inceleyelim.

• GTX 1650.
  • 16 GB RAM.
  • i5 12. nesil.

Hocam grafik ayarlarınızı atar mısınız? Oyunda MSAA veya reflection quality gibi goruntuyu cok degistirmeyen ama FPS'i aşırı düşüren ayarlar var.

GTX1650 zaten RDR2 için yetersiz bir kart. Dediğinize göre eskiden böyle değildi demişsiniz, sıcaklıkları MSI Afterburner ile kontrol edip anlık sıcaklıkların fotoğraflarını buraya atın. Bizde inceleyelim.
1080p Medium + FSR ile yeterli bir kart, eski kartım kendisi, tatmin edici şekilde oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı