GTX 1650 sistemde Fifa Online 4 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Çoğu oyunda bu hatayı alıyorum. Oyun ya bir yerde kapanıp bu hatayı veriyor, ya beyaz veya siyah ekrana düşüyor ya da tamamen kapanıyor ve mesaj vermiyor. Çok aradım ama çözüm bulamadım. Hatanın bir ekran görüntüsünü bırakıyorum. Ekran kartımın sürücüleri güncel ve Driver Booster gibi programlar kullanmıyorum. Kendi sitesinden indiriyorum. Sürücülerle alakalı bir şeyler de yazıyor ama çözemedim. Sitesinden ekran kartıma olan sürücüyü indirip kuruyorum.

Sistemim:
  • i3 10100F
  • 16 GB 2733MHz RAM
  • 500GB SSD
  • GTX1650 overclock ekran kartı
  • MSI H410M anakart

Dosya Ekleri

• Screenshot_552.png
    Screenshot_552.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünün DDU ile kaldır ve tekrar kur.

Ekran kartı sürücünün DDU ile kaldır ve tekrar kur.
Denedim,yine aynı hatayla karşılaştım.

Sisteminizde ASUS Tweak veya MSI Afterburner gibi bir yazılım varsa kaldırın. Antivirüs varsa kapatıp deneyin.
MSI Afterburner var fakat zaten onu bu problem çıktığı için Downclock yapma amacıyla indirmiştim (İşe yaramadı) . Antivirüs programını kapatıp bir çok kez denedim fakat yine sonuç aynı oldu. Grafikleri birazcık yüksek olan tüm oyunlarda bu tarz hatalar alıyorum.

MSI Afterburner var fakat zaten onu bu problem çıktığı için Downclock yapma amacıyla indirmiştim (İşe yaramadı) . Antivirüs programını kapatıp bir çok kez denedim fakat yine sonuç aynı oldu. Grafikleri birazcık yüksek olan tüm oyunlarda bu tarz hatalar alıyorum.
Siz yine de rapor oluşturun. PSU kaç W?

Buradan log dosyalarını indirebilirsiniz. PSU 600W.

Siz yine de rapor oluşturun. PSU kaç W?
Logları Dark Souls 3'te atmamın nedeni Fifa Online 4'te hile koruması olduğundan Process Monitor'a izin vermemesi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı