Çözüldü GTX 1650 sistemde Forza Horizon 4 FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
İndirimle oyunu satın aldım. Düne kadar 70 80 FPS alıyordum. Bugün itibarıyla 50 60 FPS'ye kadar düştü.

İntel İ3 10100F / GTX 1650 / 8 GB Ram

Çözüm
Oyunun Steam versiyonu problemli hocam bende aynı sıkıntıyı çekiyorum güncelleme beklemekten başka çaremiz yok.
Oyunun Steam versiyonu problemli hocam bende aynı sıkıntıyı çekiyorum güncelleme beklemekten başka çaremiz yok.

Çözüm
RAM kullanımı ne durumda? cozunurluk ve ayarlarınızı yazar mısınız. 16GB RAM, i7 10700F, GTX 1080 sistem ile Ultra ayarlarda 100-150FPS aralıgında sorunsuz oynuyorum hic bi takılma yok. Arkadasımda GTX 1650S,R3 3100 ve 16GB RAM'li sistem var ondada bi sorun olmadı ilk aldıgından bu yana bence bu takılmalar RAM kaynaklı cogunlukla.

1366/768 ultra ayarlarda oynuyorum. Birkaç gün önce sorun yoktu ama. herhabgi bir program yüklemedim veya silmedim. Ram tüketen bir şey yok. Sadece DC ve spotify açık.

Arkaplanda tarayıcı penceresi açık bırakıyorsanız o da yapabilir. Bizim arkadaş durduk yerde oyunlarda 15-20 FPS almaya başlamıştı. Bir baktık arka planda Chrome'u açık bırakıyormuş. Öyle çözmüştük.

Arkaplanda tarayıcı penceresi açık bırakıyorsanız o da yapabilir. Bizim arkadaş durduk yerde oyunlarda 15-20 FPS almaya başlamıştı. Bir baktık arka planda Chrome'u açık bırakıyormuş. Öyle çözmüştük.
İlginiz için çok teşekkür ederim.
Sorun çözüldü. Ayarlardan optimizasyon ayarını açtım, grafikleri Ultra'ya getirdim.

Geri
Yukarı