GTX 1650 sistemde FPS düşmesi

mehmetkaanozdmr

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda oynadığım oyunlarda FPS düşmesi yiyorum, bilgisayarı toplayalı 1 sene oldu ve ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. Sürücülerim güncel, Windows Update güncel, oynadığım oyunlar sırasıyla.
Battlefield V - CS:GO - PES 2021- ETS 2 - Far Cry 5 - FIFA 19 - Need for Speed 2015 - Need for Speed heat - Rust - Valorant.
Oyunların çoğu SSD'ye kurulu.
Sistemim.
Gigabyte A320M S2H anakart.
Ballistix 8 GB 3000 MHz CL15 RAM.
İşlemci Ryzen3 1200.
Ekran kartı MSI GTX 1650 Gaming X GDDR6.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda oynadığım oyunlarda FPS düşmesi yiyorum, bilgisayarı toplayalı 1 sene oldu ve ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. Sürücülerim güncel, Windows Update güncel, oynadığım oyunlar sırasıyla.
Battlefield V - CS:GO - PES 2021- ETS 2 - Far Cry 5 - FIFA 19 - Need for Speed 2015 - Need for Speed heat - Rust - Valorant.
Oyunların çoğu SSD'ye kurulu.
Sistemim.
Gigabyte A320M S2H anakart.
Ballistix 8 GB 3000 MHz CL15 RAM.
İşlemci Ryzen3 1200.
Ekran kartı MSI GTX 1650 Gaming X GDDR6.

Önceki sürücüye dönüp yazılımsal olup olmadığını kontrol edin.

Neden böyle bir şey yapsınkiayrıca önceki sürücüye dönse bile NVIDIA'nın en son güncel sürücülerini kullanmadıkça ne faydası olacak ayrıca son yazılım güncelleştirmesinde bir sıkıntı varsa kesinlikle düzeltceklerdir bence hiç yorulmayın kesinlikle düzelicektir sadece biraz bekleyin eğer güncelleştirmeden sonra hala devam ederse o zaman eski sürücülere dönebilirsiniz.

Neden böyle bir şey yapsınkiayrıca önceki sürücüye dönse bile NVIDIA'nın en son güncel sürücülerini kullanmadıkça ne faydası olacak ayrıca son yazılım güncelleştirmesinde bir sıkıntı varsa kesinlikle düzeltceklerdir bence hiç yorulmayın kesinlikle düzelicektir sadece biraz bekleyin eğer güncelleştirmeden sonra hala devam ederse o zaman eski sürücülere dönebilirsiniz.

Bu da diğer bir çözüm eğer sonraki sürücüyü bekleyemem diyorsanız öncekine dönebilirsiniz.

Zaten sürekli güncelleme gelmekte NVIDIA tarafından bekleyebilirim ilerki aylarda anakart ve işlemciyi yükselteceğim ama bu sistemde böyle bir durum olması biraz kafamı karıştırdı.

Geri
Yukarı