GTX 1650 sistemde GTA V 5 FPS'e düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10
@F4T1H Hocam şuan çalışıyorum. Akşam deneyip bilgilendiririm sizi, teşekkürler :)

@F4T1H Hocam sizdede aynı ekran kartı var benimkiyle. Siz daha önce yaşadınızmı bu konumdaki sorunu?

Son düzenleme:
@F4T1H hocam şu an çalışıyorum. Akşam deneyip bilgilendiririm sizi, teşekkürler :)

@F4T1H hocam sizde de aynı ekran kartı var benimkiyle. Siz daha önce yaşadınız mı bu konumdaki sorunu?

Hocam önce yayını 720P'ye düşürün öyle bir deneyin sorun yüksek ihtimal çözülecektir.

@F4T1H Hocam şu an çalışıyorum. Akşam deneyip bilgilendiririm sizi, teşekkürler :)

@F4T1H Hocam sizde de aynı ekran kartı var benimkiyle. Siz daha önce yaşadınız mı bu konumdaki sorunu?

Bende 1650 var sadece, Intel grafik kartı yok. hiç yayın açmadım.

Genelde OBS'i fazla yük olmasın diye Intel'e ayarlayanlar oluyor. Böylece NVIDIA kart sadece oyunda harcanıyor. GTA 5 dışında kullanan olur mu bilmiyorum. Onu öğrenmek için NVIDIA denetim masasında bir ayar var o ayarı açarsan, kim NVIDIA'da çalışıyor öğreniyorsun, NVIDIA denetim masası> (üst köşedeki listede) > masaüstü > bildirim alanında GPU etkinliğini göster.
.exelerini buldum. OBS İşlemcinin grafik kartınımı kullanacak artık onu anlamadım?
1677087896730.png

Exelerini buldum. OBS İşlemcinin grafik kartınımı kullanacak artık onu anlamadım?
Eki Görüntüle 1678590

1677139062904.png

GTA 5'e tıklayıp seçenekler dersen böyle bir şey çıkmalı eğer sende Intel grafik kartı varsa güç tasarrufunda Intel yazması lazım. (Ben de yeni format attım o yüzden kenardaki seçenek kapanmış takılma :D)

Eki Görüntüle 1679039

GTA 5'e tıklayıp seçenekler dersen böyle bir şey çıkmalı eğer sende Intel grafik kartı varsa güç tasarrufunda Intel yazması lazım. (Ben de yeni format attım o yüzden kenardaki seçenek kapanmış takılma :D)
hocam aynı sizinki gibi yazıyor. İntel yazmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı