GTX 1650 sistemde Witcher 3 en düşük ayarlarda bile 60 FPS vermiyor

Daha fazla  
Sistem:
GTX 1650.
i5 10300H.
8 GB RAM.
Normal midir?
1920 1080 her şey en düşükte bile sabit 60 FPS alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1660S ile ultrada +80 FPS oynuyorum. Normal değil bence. Razer Cortex varsa kapatın, V-Sync açık mı kontrol edin, açıksa kapatın. Aynı zamanda ekran kartınıza yük uygulayan farklı bir uygulama varsa onu da kapatın. Undervolt yapılıysa geçici olarak iptal edip deneyin.

Sabit 60 bile alamıyorum

1660S ile ultrada +80 FPS oynuyorum. Normal değil bence. Razer Cortex varsa kapatın, V-Sync açık mı kontrol edin, açıksa kapatın. Aynı zamanda ekran kartınıza yük uygulayan farklı bir uygulama varsa onu da kapatın. Undervolt yapılıysa geçici olarak iptal edip deneyin.
Bir bakayım teşekkürler

Sabit 60 bile alamıyorum

Bir bakayım teşekkürler
Razer Cortex yok. Ekran kartına yük uygulayan başka bi uygulama olup olmadığını nasıl anlarım

Ramlerinizi Dual channel yapın. Performansa %20 etkisi oluyor onun dışında vsycn açık olabilir mi 60'ın üstüne çıkmıyorsa?
Witcher 3 çok ram yemiyor diye biliyorum. Ram kaynaklı olmayabilir mi ?

Görev yöneticisine girip performans kısmında GPU'ya bakın.

RAM kullanmasa bile dual channel çok etkiliyor. Ancak yine de 60 FPS'nin normal olduğunu düşünmüyorum.
Keşke 60 fps bile verse işte. En düşük ayarlarda atla koşarken 50li fpslerde dolaşıyor

Keşke 60 fps bile verse işte. En düşük ayarlarda atla koşarken 50li fpslerde dolaşıyor

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-15_140802465.png
    resim_2022-07-15_140802465.png
    42,6 KB · Görüntüleme: 29
Sebebi sıcaklık olabilir, dizüstü olduğu için fazla ısındığında güç kesiyor olabilir. Oyun oynarken sıcaklık değerlerine bakma imkanınız var mı?

Geri
Yukarı