GTX 1650 Super 3.478,02 TL

Ben zamanında 1080 Ti'yı o fiyata almıştım(biraz daha pahalıda olabilirdi tam hatırlamıyorum)
Mesaj yazmak için mesaj yazmayın. Buranın mantığı bir ürünün fiyatının piyasadan düşüğe satılıyor olmasını foruma duyurmak. Şunu diyebilirsiniz 'Onu alacağına bunu al.' ama sizin 1080Ti'yi ne kadara aldığınızla ilgilenen birinin olduğunu sanmıyorum.
En son baktığımda hem stoğu yoktu hem 7.000 TL idi.
İkinci eli bile bu fiyata vermediklerini gördüğüm için paylaştım hocam. GTX 970'im olmasa ya da hızlı bir şekilde satabileceğimi bilsem ben alırdım birini.

Kart gayet stabil sıcaklıklarda, 80 dereceyi geçmemiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesaj yazmak için mesaj yazmayın. Buranın mantığı bir ürünün fiyatının piyasadan düşüğe satılıyor olmasını foruma duyurmak. Şunu diyebilirsiniz 'onu alacağına bunu al.' ama sizin 1080 Ti'yi ne kadara aldığınızla ilgilenen birinin olduğunu sanmıyorum.

Be adam 3.5k civarına o dandik kartı alsan ne olacak. Orta Low anca oynatıyor 1080p AAA oyunlarını. Şurada biraz düştü diye neyin indirimi bu. Sanki ilk çıkış fiyatı olan 1700TL'ye satılıyor. Gelip bana takılman çok saçma konuşmak için konuşma.

Be adam 3.5k civarına o dandik kartı alsan ne olacak. Orta Low anca oynatıyor 1080p AAA oyunlarını. Şurada biraz düştü diye neyin indirimi bu. Sanki ilk çıkış fiyatı olan 1700TL'ye satılıyor. Gelip bana takılman çok saçma konuşmak için konuşma.

He 1650 gelecek olursak üstede belirttim. Sıcaklık 80(bana göre normali herhalde 100 mü 90 mı ne)geçirmez genel olarak 3 aşağı 5 yukarı aynı markaların ekran kartıları değer mi değmez.

Geri
Yukarı