GTX 1650 Super Gaming X fanları çalışmıyor

Emiirhan06

Decapat
Merhabalar. 3 gündür MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı kullanıyorum. 3 gündür fanların çalıştığını hiç görmedim, birkaç araştırma yaptım galiba kart 60 derecenin altında fan çalıştırmıyormuş. Yine de size bir danışayım dedim. Bir sıkıntı var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 3 gündür MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı kullanıyorum. 3 gündür fanların çalıştığını hiç görmedim, birkaç araştırma yaptım galiba kart 60 derecenin altında fan çalıştırmıyormuş. Yine de size bir danışayım dedim. Bir sıkıntı var mıdır acaba?
Bir sıkıntı yok.

Bu kartta Twin Frozr soğutması kullanılıyor. (Yanlış yazmış olabilirim). Bu soğutma sayesinde kart 60 dereceye ulaşmadan fanlar çalışmıyor. Bu da kartın daha sessiz çalışmasını sağlıyor. Ki 1650 Super serin çalışan bir kart.

Bu kartta tri Frozr soğutması kullanılıyor. (Yanlış yazmış olabilirim). Bu soğutma sayesinde kart 60 dereceye ulaşmadan fanlar çalışmıyor. Bu da kartın daha sessiz çalışmasını sağlıyor. Ki 1650 Super serin çalışan bir kart.

Twin Frozr. Tri Frozr bir model.

Bu kartta Tri Frozr soğutması kullanılıyor. (Yanlış yazmış olabilirim). Bu soğutma sayesinde kart 60 dereceye ulaşmadan fanlar çalışmıyor. Bu da kartın daha sessiz çalışmasını sağlıyor. Ki 1650 Super serin çalışan bir kart.
Twin Frozr. Tri Frozr'lar Gaming X Trio'larda kullanılıyor.
MSI, sessizlik için kullandığı teknolojiye, Zero Frozr adını veriyor.

Geri
Yukarı