GTX 1650 Super Gaming X vs RX 580 ROG STRIX

CPU isteyen oyunlarda (BF1, BF5, AC:Origins, AC:Odysey, HITMAN vb.) her ikisinin de yapacağını düşünüyorum ancak GTX 1650S hem az güç tüketimi hem daha sorunsuz yazılım desteği hem de bazı oyunlarda RX 580'i geçmesiyle, en alınabilir kart.

Güç kaynağınız kalitesiz, bir de onu değiştirmeniz çok iyi olacaktır.

RX 580 ortalama 3-4 FPS geride ancak 8GB VRAM'i var. Ayrıca Strix modeli olduğundan 58 dereceyi geçmiyor, Nvidia kartlar kadar serin ve sessiz çalışıyor. Ama senin güç kaynağın RX 580'e yetmez. (Kağıt üzerinde 185W dese de 155W'ı geçtiğini görmedim.) RX 580 al derdim ama PSU masrafı da edeceksin bu yüzden 1650S al.
Bu arada RX 5xx serisindeki tüm yazılımsal sorunlar çözüldü. 6 ay RX 580 4GB Dual kullandım, 3 aydır da RX 580 8GB Strix kullanıyorum 1 kere bile hata ile karşılaşmadım.

RX 580 ortalama 3-4 FPS geride ancak 8GB VRAM'i var. Ayrıca Strix modeli olduğundan 58 dereceyi geçmiyor, Nvidia kartlar kadar serin ve sessiz çalışıyor. Ama senin güç kaynağın RX 580'e yetmez. (Kağıt üzerinde 185W dese de 155W'ı geçtiğini görmedim.) RX 580 al derdim ama PSU masrafı da edeceksin bu yüzden 1650S al.
Bu arada RX 5xx serisindeki tüm yazılımsal sorunlar çözüldü. 6 ay RX 580 4GB Dual kullandım, 3 aydır da RX 580 8GB Strix kullanıyorum 1 kere bile hata ile karşılaşmadım.
psum 500 watt ama

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı