GTX 1650 Super marka ve model önerisi

Bütçe
1550

mrkomec

Hectopat
Arkadaşlar 1650 Super almaya karar verdim ama Gaming, Ventus anlamıyorum. O nedenle hangisini alacağıma karar veremedim. Bu arada Warzone vs oyunlar oynayacağım ve çizim yapacağım.

Eğer ekstra öneriniz varsa atar mısınız? Maksimum bütçe 1550.

INNO3D markasının modelini öneririm, zaten GTX 1650S ısınmayan bir seri ve INNO3D'de soğutması gayet başarılı çalışıyor.

Arkadaşlar 1650 Super almaya karar verdim ama Gaming, Ventus anlamıyorum. O nedenle hangisini alacağıma karar veremedim. Bu arada Warzone vs oyunlar oynayacağım ve çizim yapacağım.

Ek olarak buna bakabilirsin.

Bunun dışında attığın Ventus XS 1650 Süper modeli de gayet iyi.

Bir de bütçeni 200TL arttırırsan şu modele de bakabilirsin. Bu fiyata göre mükemmel bir kart 😀

ROG STRIX modelini önerebilirim. Kendim STRIX serisi kart kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bunlar arasında Evga ama bence GTX 1650 Super 1200-1300 TL arasına alındığı zaman daha hoş oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı