GTX 1650 Super nasıldır?

Anladım CS:GO'da bana +200FPS sağlayabilir mi hocam R5 1600 AF ile.

Sağlar kardeşim bende R5 1600 AF ve RX 580 var en yüksek ayarlarda 180-300 FPS arası değişiyor rekabetçi maçlarda. Driver'dan biraz daha performans odaklı ayar yapılırsa daha da yükselir. 1650 Super'in de RX 580LE hemen hemen denk bir kart olduğunu düşünürsek 200 FPS'yi rahat görürsün CS:GO'da. Düşük ayarlarda oynarsan daha da artar.

İnternet de minimum yüksek ayarlarda 248 FPS yazıyor.

Hocam yüksek ayarlar 248 SE :D bu gün iki kere mutlu oldum hayırlısı tepemize taş yağmazsa iyidir.
Sağlar kardeşim bende R5 1600 AF ve RX 580 var en yüksek ayarlarda 180-300 FPS arası değişiyor. Driver'dan biraz daha performans odaklı ayar yapılırsa daha da yükselir. 1650 Super'in de RX 580LE hemen hemen denk bir kart olduğunu düşünürsek 200 FPS'yi rahat görürsün CS:GO'da. Düşük ayarlarda oynarsan daha da artar.

Garantisine de aldığıma göre :D son bir cevap bekliyorum bir arkadaştan sonra alacağım PC'ye karar verdims anırım isterseniz hocam buraya yazııym bakarsınız bir.

Hocam yüksek ayarlar 248 SE :D bu gün iki kere mutlu oldum hayırlısı tepemize taş yağmazsa iyidir.

Garantisine de aldığıma göre :D son bir cevap bekliyorum bir arkadaştan sonra alacağım PC'ye karar verdims anırım isterseniz hocam buraya yazııym bakarsınız bir.

İnşallah kaliteli oyun deneyimi alırsınız.

Geri
Yukarı