GTX 1650 Super neden az üretiliyor?

GTX 1050 Ti, GTX 1650 üretilirken bu GTX 1650 Super'i hiç stokta göremiyorum. Miningden dolayı mı yoksa ekran kartının satışı mı kaldırıldı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ronaldonun kramponu piyasa normale döndüğünde üretilmez. NVIDIA GTX serisine pek meraklı değil büyük ihtimalle tamaen sonlandırır 2 ay sonra 2 yaşında olacak. Bulmak zor olur. Yeni kartlar çıktıkça ikinci el piyasasını kovalarsın.

@Ronaldonun kramponu piyasa normale döndüğünde üretilmez. NVIDIA GTX serisine pek meraklı değil büyük ihtimalle tamaen sonlandırır 2 ay sonra 2 yaşında olacak. Bulmak zor olur. Yeni kartlar çıktıkça ikinci el piyasasını kovalarsın.

Hocam bence kaldırmazlar. Sonuçta herkesin RTX 3060 alacak parası yok. Düşük bütçeli ve kaliteli bir e. Kart tutarlar bence.

@Ronaldonun kramponu RTX 3050 ve 3050 Ti çıkar masaüstüne. Hem 1050 Ti var, 1650 var onları al ucuz kart istiyorsan. Özellikle 1650S üreteceğini pek zannetmem. Kart 4 GB çünkü, 1660S üretmesi daha mantıklı olur.

Hocam ucuz değil fiyatını hak eden bir kart arıyorum. Bana 20 yıl yetecek ve 8000 TL olacak bir bilgisayar lazım ki 2 monitörlü (biri 144 Hz) GTX 1650 Super ve R3 5300G sistem buldum.

@Ronaldonun kramponu Pavilion mu o? 20 yıl için 4 GB'ı unuturdum ben açıkçası şu an için bile 5-6 GB kullanan tonla oyun var. O kart için acele etme derim.

Hocam upgradelerini yapacağım ve yüksek güç isteyen oyunlar oynamayacağım. Valorant, CS:GO, split gate ve TF2'yi ahım şahım bir sistem istemiyordur. Piyasa tam düzeltirken GTX 1650 Super'i satıp onun yerine piyasa tamamen düzeldiğinde GTX 1660, RTX 2060 hiç olmaz ise RX 6600 XT alacağım.

Geri
Yukarı