GTX 1650 SUPER sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

Rovert

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Cyberpunk 2077 alacağım. Sistemim kaldırır mı bilemedim. Hangi ayarlarda oynarım?
i5 9400F, MSI GTX 1650 Super, Corsair 8x2 16 GB RAM, Rampage 500W 80 Plus güç kaynağı. Oyunu hard diske yükleyeceğim. SSD'de şu anda yer yok maalesef. Sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7.10 da başlıyor 1650 super testi

60 GB boş alan bırakmanızda her ihtimale karşı fayda var oyun için. Ben ayarları oyuna göre ayarladığınızda 60 FPS alabileceğini düşünüyorum şimdi veya ilerleyen zamanlarda. 1650S güçlü bir kart. Lakin oyunun optimizasyonu bir hayli kötü durumda şu an, ilerleyen günlere yatırım yaptığınızı da unutmayın bu oyunu şu anda satın alarak.

Evet kaldırır ancak şöyle ufak bir detay var.
Bu oyun ekran kartınızı epey zorlayacak, aslında bu bir problem değil. Ancak PSU'nuz, sınırlarını zorlayan ekran kartınıza istediği gücü stabil şekilde verebilir mi? Şüpheliyim. Çünkü kalitesiz.

Evet kaldırır ancak şöyle ufak bir detay var.
Bu oyun ekran kartınızı epey zorlayacak, aslında bu bir problem değil. Ancak PSU'nuz, sınırlarını zorlayan ekran kartınıza istediği gücü stabil şekilde verebilir mi? Şüpheliyim. Çünkü kalitesiz.
PSU değiştir diyen çok insan var bütçem olunca değiştireceğim bir sıkıntısını görmedim şu ana kadar umarım görmem
60 GB boş alan bırakmanızda her ihtimale karşı fayda var oyun için. Ben ayarları oyuna göre ayarladığınızda 60 FPS alabileceğini düşünüyorum şimdi veya ilerleyen zamanlarda. 1650S güçlü bir kart. Lakin oyunun optimizasyonu bir hayli kötü durumda şu an, ilerleyen günlere yatırım yaptığınızı da unutmayın bu oyunu şu anda satın alarak.

Oyunu satın aldım 120GB SSD olduğu için 40GB boş alan var şu anda sadece Windows yüklü neredeyse nas boşaltabilecegim hakkında bilgin var mı?

Geri
Yukarı