GTX 1650 SUPER Sistemde GTA Online 55 FPS'e Düşüyor

ElitBoss

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, normal ayarlara alıyorum. Online'da 55 FPS'e düşüyor. Gidiyorum Very High'a, 60-70. Bir de 60'in altına düşünce çok kasıyor. 65'le 59'un çok farkı var. Neden böyle? Monitörüm, 60 Hz ondan mı? Bir de işlemcim i3-10100F.

Hocam bazen bu düşüşlerin sebebi RAM'lerin Dual Channel olmamasından olabiliyor. Deneyebileceğiniz 2x4 RAM ya da ekleyebileceğiniz 8 GB RAM varsa bir de öyle denemeye çalışın.Buradan MSI Afterburner'ı indirin. İzleme kısmından GPU kullanımı, CPU kullanımı gibi bölümleri açarsanız oyun içinde bu değerleri görebilirsiniz. Yani kasma olduğu sırada hangi donanımda ne oluyor görebileceksiniz.

CPU ekran kartı mi bir de yarın yazsam ysrdimci olur musunuz kapttim bilgisayarı

Reis hayırlı günler şimdi PC'yi açacağım ne yapmam gerekiyor.
Hocam MSI Afterburner indirin. Ayarlardan bilgi ekranına girin. Oradan CPU, GPU kullanımına tıklayıp OSD'de göster seçeneğini aktif etmeniz gerek. Yaptıktan sonra zaten oyun içinde otomatik çıkacaktır bu değerler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam MSI Afterburner indirin. Ayarlardan bilgi ekranına girin. Oradan CPU, GPU kullanımına tıklayıp OSD'de göster seçeneğini aktif etmeniz gerek. Yaptıktan sonra zaten oyun içinde otomatik çıkacaktır bu değerler.

Bunu yaptıktan sonra 10 dakika oyunu oynayayım sonra SS alıp burayamı gondeeyım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayarlar very highda bu fpsyi veriyor cok az degıl mı ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Geri
Yukarı