GTX 1650 sistemde GTA 5 30 FPS'e düşüyor

KlesS

Millipat
MSI GTX 1650 Ventus XS ekran kartına sahibim. GTA 5'de arada ufak da olsa 30 FPS'e düşüyor gibi hissediyorum ve haritada Zoom yaparken kasıyor. Ne zaman ayarı Very High'a alırsam Map'de ve menüde kasmalar duruyor fakat FPS arada 30'a gene düşüyor. Bir Afterburner ayarı ve NVIDIA denetim masası ayarı söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yer
Antalya
Son yayınlanan sürücüyü mü yüklediniz? Performans düşüklüğü yapıyor diyorlar.

Nounie

Millipat
Darboğaz olabilir bir de son sürüm driver indirmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

imnotagamer

Hectopat
MSI GTX 1650 Ventus XS ekran kartına sahibim. GTA 5'de arada ufak da olsa 30 FPS'e düşüyor gibi hissediyorum ve haritada Zoom yaparken kasıyor. Ne zaman ayarı Very High'a alırsam Map'de ve menüde kasmalar duruyor fakat FPS arada 30'a gene düşüyor. Bir Afterburner ayarı ve NVIDIA denetim masası ayarı söyler misiniz?
Kendi oyun içi "Graphics" ve "Advanced Graphics" ayarlarınızı paylaşabilir misiniz? Bir de işlemci, RAM vs. diğer bileşenlerini de paylaşabilir misiniz?

KS
K

KlesS

Millipat
Darboğaz olabilir bir de son sürüm driver indirmeyin.
İşlemcim R3 3200G. Driver 18 Ağutos 452.06 sürüm Nvidia Geforce.
Kendi oyun içi "Graphics" ve "Advanced Graphics" ayarlarınızı paylaşabilir misiniz? Bir de işlemci, RAM vs. diğer bileşenlerini de paylaşabilir misiniz?
1.PNG

2.PNG
3.PNG

Son yayınlanan sürücüyü mü yüklediniz? Performans düşüklüğü yapıyor diyorlar.
Hayır 18 Ağutos 2020 sürümü.
V-Sync kapalı mı?
Nvidia ayaralarında ve GTA V içi kapalıdır.

Alper_06

Centipat
Acaba arkada işlemcinizi veya raminizi yoğun kullanan bir program olabilir mi veya virüs? GTA 5 açıkken görev yöneticisinden işlemci ve RAM kullanımını kontrol et veya direk oyun içinden MSI Afterburner programıyla da bakabilirsin. Ayrıca sıcaklık değerlerini de kontrol et MSI Afterburner ile.

KS
K

KlesS

Millipat
Acaba arkada işlemcinizi veya raminizi yoğun kullanan bir program olabilir mi veya virüs? GTA 5 açıkken görev yöneticisinden işlemci ve RAM kullanımını kontrol et veya direk oyun içinden MSI Afterburner programıyla da bakabilirsin. Ayrıca sıcaklık değerlerini de kontrol et MSI Afterburner ile.
Sıcaklık 65'i asla geçmez. Arkada antivirüs var ama sürekli disabled modunda.

Alper_06

Centipat
Sıcaklık 65'i asla geçmez. Arkada antivirüs var ama sürekli disabled modunda.

Sıcaklık 65'i asla geçmez diye bir şey olamaz ekran kartın 65 dereceyi geçince otomatik fan çalıştırıyordur sen bunu 65'i geçmez sanıyorsun herhalde :)
Sıcaklıkları kontrol et.

Yeni konular

Yukarı