GTX 1650 Ti laptop Battlefield 5'te düşük FPS veriyor

Daha fazla  
Herkese selam. Battlefield 5 oynarken istediğim FPS'yi alamıyorum. FPS sürekli düşüyor, ekran kartından tam verim alamıyorum. GPU %50'de bile çalışmıyor. Bunun çözümü nedir? Bütün driverler güncel. Windows 10 kullanıyorum, oyun hard diske yüklü.

Bilgisayarım: Monster Abra A7 v12.2.

Bilgisayar özellikleri:
GeForce GTX 1650 Ti 4 GB.
Intel i5-10300H CPU 2.50GHz
16 GB RAM.
1920x1080 144 Hz.

Dosya Ekleri

• fpsgöster.png
    fpsgöster.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 137
  • Adsız.png
    Adsız.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Battlefield 5 oynarken istediğim FPS'yi alamıyorum. FPS sürekli düşüyor, ekran kartından tam verim alamıyorum. GPU %50'de bile çalışmıyor. Bunun çözümü nedir? Bütün driverler güncel. Windows 10 kullanıyorum, oyun hard diske yüklü.

Bilgisayarım: Monster Abra A7 v12.2.

Bilgisayar özellikleri:
GeForce GTX 1650 Ti 4 GB.
Intel i5-10300h CPU 2.50GHz
16 GB RAM.
1920x1080 144 Hz.

Biraz absürt gelebilir ama oyunu ekran kartıyla başlattığına emin misin? Sağ tık NVIDIA Denetim Masası gelişmiş seçenekler program ayarları ekle BF5 oyunun çalışacağı ekran kartı yüksek performanslı NVIDIA GPU.

Oyunu NVIDIA ekran kartıyla başlatıyorum
CPU %80 %90 çalışırken GPU %40 %50 çalışıyor.Bir sıkıntı var ama ne olduğunu hayatta çözemem ben
Sorun Battlefield 5 te olabilir mi? Red Dead Redemption 2 de gpu ve cpu % 70 %80 üstü çalışıyor hep

Son düzenleme:
16x1 yapmadınız ramı değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16x1 yapmadınız ramı değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hayır , ram 2x8 16 gb
bunun çözümü yok mudur arkadaşlar bu işten anlayan profesyonel birileri yardım edebilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı