GTX 1650 Ti sistemde GTA V bir anda kasıyor

EmirGunduz

Hectopat
Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Sabah Online oynamak için oyunu yeniden yüklediğimde bir sıkıntı yoktu ancak çıkıp yeniden girdiğimde herhangi bir şey yapmasam bile iki üç saniye aralıklarla kasıp düzeliyor. Oyunun ayarlarıyla bir ilgisi yok düşürebildiğim kadar düşürdüm.
  • Kullandığım sistem: GTX 1650 Ti, i5 10300H, 8 GB 3200 MHz RAM.

Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Sabah Online oynamak için oyunu yeniden yüklediğimde bir sıkıntı yoktu ancak çıkıp yeniden girdiğimde herhangi bir şey yapmasam bile iki üç saniye aralıklarla kasıp düzeliyor. Oyunun ayarlarıyla bir ilgisi yok düşürebildiğim kadar düşürdüm.
  • Kullandığım sistem: GTX 1650 Ti, i5 10300H, 8 GB 3200 MHz RAM.
Single da deneyin internetiniz veya sunucu ile ilgili bir sorun olabilir.

Hocam yolunu buldunuz mu? Benim de bir oyunumda buna benzer bir şey varda.
Hocam bilgisayarımın 6 aylık bakımını yaptırdım şimdi deniyorum. Fanlarla ilgili bir sıkıntıdır diye umuyorum. Değilse forumdaki diğer konulardan anladığım kadarıyla tek kanal ramler sıkıntı çıkarıyormuş. Öyleyse veya değilse de 8 GB ram eklemeyi planlıyorum.

Bir 30 dakikaya gireceğim oyuna düzelirse haber veririm.

Hocam bilgisayarımın 6 aylık bakımını yaptırdım şimdi deniyorum. Fanlarla ilgili bir sıkıntıdır diye umuyorum. Değilse forumdaki diğer konulardan anladığım kadarıyla tek kanal RAM'ler sıkıntı çıkarıyormuş. Öyleyse veya değilse de 8 GB RAM eklemeyi planlıyorum.

Bir 30 dakikaya gireceğim oyuna düzelirse haber veririm.

Sonuç nedir hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı