Çözüldü GTX 1650 Ti sistemde GTA V oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xecutioner21

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben Acer Nitro 5 bir laptop sahibiyim. Bilgisayarı aldığımdan beri Valorant ve GTA 5 gibi oyunlar oynuyorum. Aradan 2 ay geçti ve bu oyunlar düzgün çalışmamaya başladı. Valorant'ta ikide bir doku belleğinde yeterli yer kalmadı diyor. GTA 5'te ise oyun oynarken bir şey demeden direkt oyundan atıyor. İşletim sistemim Windows 11 64 Bit. Bilgisayarımın özelliklerini aşağıya bıraktım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)
Not: Valorant'ta 150 GTA 5'te 100 civarı FPS alıyorum ona rağmen bu hataları veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-20 115916.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-20 115916.png
    78,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2022-01-20 115937.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-20 115937.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran görüntüsü 2022-01-20 115954.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-20 115954.png
    63,8 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
Görüntü belleğinde yer kalmadı hatasına üçüncü bir program bile sebep olabilir. Virüs programı, Afterburner, Discord falan gibi. Bunlardan açık olan varsa kapatıp deneyin. Bir de videodaki gibi ayar yapıp deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntü belleğinde yer kalmadı hatasına üçüncü bir program bile sebep olabilir. Virüs programı, Afterburner, Discord falan gibi. Bunlardan açık olan varsa kapatıp deneyin. Bir de videodaki gibi ayar yapıp deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Çok teşekkür ederim GTA 5 için işe yaradı ama Valorant'ı daha denemedim muhtemelen onda da düzelmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı