GTX 1650 Ti sistemde Witcher 3 60-50 FPS

Tuna Kaya

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle sistemim HP Pavilion Gaming i5 10300H (ya da F hatırlamıyorum) ekran kartım da GTX 1650 Ti Witcher 3'e girdiğimde sabit 60 FPS alıyorum V-Sync ve FPS limiterlar kapalı. Novigrad'da da 40-30 FPS alıyorum. (ekran kartı sürücülerim güncel değil tatilde internet olmadığı için internet olan bir yerde güncelleyeceğim) sizce sürücülerden mi kaynaklı yoksa başka bir problem mi var?

Next-Gen'in optimizasyonu iğrenç. Değerleriniz ise normal. CDPR güncellemelerle düzeltmeye çalışıyor.

Öncelikle sistemim HP Pavilion Gaming i5 10300H (ya da F hatırlamıyorum) ekran kartım da GTX 1650 Ti Witcher 3'e girdiğimde sabit 60 FPS alıyorum V-Sync ve FPS limiterlar kapalı. Novigrad'da da 40-30 FPS alıyorum. (ekran kartı sürücülerim güncel değil tatilde internet olmadığı için internet olan bir yerde güncelleyeceğim) sizce sürücülerden mi kaynaklı yoksa başka bir problem mi var?

Patch vs ile düzelmez bu. Oyunu hala konuşulsun diye benchmark moduna çevirdiler. Oyuna sağ tık yapınca(steamde) bir sekmede sürüm seçilebiliyor. 1.3.2 beta sürümü seçin oyunu eski sürüme düşürsün, oynamadıysanız daha önce keyfini çıkarın o şekilde.

Next-gen oynadığımı nasıl anlayabilirim alabiliyorsam current-gen e alayım hiç zevkli değil böyle.

Oyuna başladığınız da v.4.0 yazıyorsa yeni nesil sürümü oynuyorsunuz. Ama akıcılık için 50-60 FPS bence gayet yeterli. Yeni nesil sürümden devam edin derim.

Next-gen oynadığımı nasıl anlayabilirim alabiliyorsam current-gen e alayım hiç zevkli değil böyle.
1.32'ye dönmek için Steam'e gelin ve Witcher 3'ün özelliklerine gelin. Betalara tıklayın ve 1.32'yi seçin.
1674818928785.png

Geri
Yukarı