Çözüldü GTX 1650 Ti sürücüsü nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batuhan334

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 1650 Ti (dizüstü) ve anlamağım şekilde NVIDIA Experience'tan stüdyo günçelleştirmeleri gelmeye başladı. Kendime uygun sürücüyü indirdiğimde hata diyor. Drop yemeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Advanced Driver Search official NVIDIA drivers buradan sisteminize göre (Windows 10 veya 11'e göre) ayarlayıp 516.94 sürüm Game Ready Sürücüsünü indirebilirsiniz. Dili TR yapmayın, EN sürümünün indirilme işlemi daha kolay.

Çözüm
Ekran kartım GTX 1650 Ti (dizüstü) ve anlamağım şekilde NVIDIA Experience'tan stüdyo günçelleştirmeleri gelmeye başladı. Kendime uygun sürücüyü indirdiğimde hata diyor. Drop yemeye başladım.
Kanka Bende sürücü indirme programı var bi tane en uygun sürücüyü bulup indiriyo atim bi bak istersen

Kanka Bende sürücü indirme programı var bir tane en uygun sürücüyü bulup indiriyor atim bir bak istersen

Otomatik sürücü bulan programlar önerilmiyor, sebebi de bazen ne indirdikleri belli olmuyor. Forumda yüzlerce konusu var, bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı