GTX 1650 ve i5 10300H ile CS:GO 150 FPS veriyor

Daha fazla  
1280x960 çözünürlükte her şey Low'da Dust 2 haritasında 150 FPS falan alıyorum. Normal midir?
8 GB RAM (2933MHz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir şey aklıma takıldı. Bu sistenle neden her şey Low'da oynuyorsunuz ki.

Daha az detay olduğu için rekabetçi oyunlarda genellikle Low ayarlar kullanılıyor.

RAM tek kanal olması bence büyük ölçüde etkiliyor performansı. Oyunu dahili Gpu ile açma ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Windows 10 son sürümü veya Windows 11 çok iyi bir şekilde ayarlıyor.

Oyun işlemcinin dâhili grafik birimi ile açılmış olabilir mi?
hayır zaten grafik ayarlarından ekran kartımı seçtim
Çözünürlüğü artırırsanız sorununuz çözülür gibime geliyor.
çözünürlüğü arttırırsam rakipleri vurmam zorlaşır.
RAM tek kanal olması bence büyük ölçüde etkiliyor performansı. Oyunu dahili Gpu ile açma ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Windows 10 son sürümü veya Windows 11 çok iyi bir şekilde ayarlıyor.
yanına aynı mHz değerinde ram alıp taksam çok çok fps arttırır mı? Ona göre yapabilirim

1280x960 çözünürlükte her şey Low'da Dust 2 haritasında 150 FPS falan alıyorum. Normal midir?
8 GB RAM (2933MHz)

Normaldir laptoplarda böyle. RAM'in yanına bir 8 daha eklersen performans %15 artar onun dışında bir şey yok yapabileceğin. Laptoplarda optimus dolayısıylar böyle MUX Switch yoksa yapabileceğin tek şey RAM'ler Dual channellemek

hayır zaten grafik ayarlarından ekran kartımı seçtim

çözünürlüğü arttırırsam rakipleri vurmam zorlaşır.

yanına aynı mHz değerinde ram alıp taksam çok çok fps arttırır mı? Ona göre yapabilirim
Evet performans farkı olacaktır lakin ekran yenileme hızınız kaç? Zaten 150 FPS iyi bir değer gibi duruyor insanlar genel olarak daha düşük FPS değerleri almışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı