GTX 1650 vs RTX 3050

6-7 k diyebilirim.

Her ikisi de çok daha uzun süre götürür ve şu an fiyatları düşmüş. Bunlardan aşağısını almanız boşa harcama yapmak sayılır. 1050 kartınızı kullanmaya devam edin.
RX 6600 alacağım gibi duruyor. Önerir misiniz?

6-7 k diyebilirim.

Hocam RX 6600 sorun yaşayanlar oluyormuş garantiye gönderiyorlarmış. Yaşar mıyım?

Nerden okuyorsun bunları gerçekten merak ediyorum. Kim ne için garantiye gönderiyor? Hayır bir tek benim çevremde mi böyle sorunlar olmuyor? Adam CW sorunu var diyor ki AMD almayın ses çıkarıyor bilmem ne. Bende 2060 vardı CW vardı, 3070 var arkadaşımda CW var bu tamamen model ile alakalı bir şey marka değil. 1.5 senedir 6600 kullanıyorum RTX 2060'ı garantiye yollamış biri olarak söylüyorum tek bir defa bile sorun yaşamadım.

Nerden okuyorsun bunları gerçekten merak ediyorum. Kim ne için garantiye gönderiyor? Hayır bir tek benim çevremde mi böyle sorunlar olmuyor? Adam CW sorunu var diyor ki AMD almayın ses çıkarıyor bilmem ne. Bende 2060 vardı CW vardı, 3070 var arkadaşımda CW var bu tamamen model ile alakalı bir şey marka değil. 1.5 senedir 6600 kullanıyorum RTX 2060'ı garantiye yollamış biri olarak söylüyorum tek bir defa bile sorun yaşamadım.
Hocam hangi marka model almalıyım ?

Ben kullanıyorum şuanlık gayet iyi. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Hayırlı olsun.
Hangi marka model almalıyım ?

Nereden okuyorsun bunları gerçekten merak ediyorum. Kim ne için garantiye gönderiyor? Hayır bir tek benim çevremde mi böyle sorunlar olmuyor? Adam cw sorunu var diyor ki AMD almayın ses çıkarıyor bilmem ne. Bende 2060 vardı cw vardı, 3070 var arkadaşımda cw var bu tamamen model ile alakalı bir şey marka değil. 1.5 senedir 6600 kullanıyorum RTX 2060'ı garantiye yollamış biri olarak söylüyorum tek bir defa bile sorun yaşamadım.

WattMan'dan dolayı böyle endişeleniyorlar. Arkadaşımda RX6600 sistem var. Önceki kartı 1650 ydi onunla beraber gamecase in 550W'lık bir PSU sunu kullanıyordu. RX6600 aldıktan sonra sürekli WattMan hatasıyla karşılaştı. Kelepir fiyata almıştı 4800TL. İade edeceğim diyordu ikna ettim PSU sunu değiştirdim Corsair bir PSU çektik. Şimdi 0 sıkıntı. Ekran kartı donanımsal olarak sıkıntılı değilse WattMan genel olarak sistem parçalarına da bakabiliyor.

RX 6600 alacağım gibi duruyor. Önerir misiniz?

Al pişman olmazsın. Gidip her sene yeni teknoloji çıkarıp bir önceki seriye o teknolojiyi çıkarmayan markaya para vereceğime Intel alırım hatta Çinliler kart çıkarıyorlardı son durum ne bilmiyorum ama onu alırım daha iyi. Normalde NVIDIA'yı çok severdim hatta ilk 3 kartım NVIDIA'dır FX 5200'den tut 6600 GT'ye kadar çok fazla kartım oldu ama son zamanlardaki fiyat politikaları ve belirttiğim o yenisini al artık eskisi çöp oldu mantığından dolayı tercih etmiyorum ama umarım bunu değiştirirler.

Edit: Sapphire Pulse önermem XFX alabilirsin o da ucuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı