GTX 1650 vs RX 6600

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba, ben düsünup RX 6600 almaya karar verdim ama arkadasim AMD alma bozulur dedi. Ben de bu yüzden NVIDIA GTX 1650 almaya karar verdim. Sizce alınır mı? Arkadasim AMD'nin kalitesi daha kotu dedi. Bu yuzden size danismak istedim. AMD'de FSR olayi falan varmis onu da bilmiyorum tam. DLSS daha iyi dedi arkadasim.

RX 6600 RTX 3060 gücünde bir kart GTX 1650 iyi bir kart değil benim gözümde RX 6600 kesin alınır.

RX6600 berbat bir kart o kadar berbat ki GTX 1650 yi 4 e 5 e katlar.

RX6600 ile GTX1650'nin arasında çok büyük fark var ve ikisi rakip bile değiller hocam. Düşünmeden RX6600 alın.

Arkadaşlar merhaba, ben düsünup RX 6600 almaya karar verdim ama arkadasim AMD alma bozulur dedi. Ben de bu yüzden NVIDIA GTX 1650 almaya karar verdim. Sizce alınır mı? Arkadasim AMD'nin kalitesi daha kotu dedi. Bu yuzden size danismak istedim. AMD'de FSR olayi falan varmis onu da bilmiyorum tam. DLSS daha iyi dedi arkadasim.

Arkadaşınızla teknoloji konuşmamaya özen gösterip RX6600 alın.

Hocam 1650 almak gibi bir hata yapma. Bir tarafta 3060'ın rakibi bir kart diğeri de 1080p de bile haşırttı blackboard olacak ömrünün son raddelerine gelmeye başlamış bir kart kesinlikle RX6600 alın.

Arkadaşlar ben kaç aydır kullanıyorum rx 6600ü hiçbir sorun yok. 1650yi de ezer sakın yanlış yapma 6600 al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı