GTX 1650 vs RX 6600

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PatatesMC

Picopat
Arkadaşlar merhaba, ben düsünup RX 6600 almaya karar verdim ama arkadasim AMD alma bozulur dedi. Ben de bu yüzden NVIDIA GTX 1650 almaya karar verdim. Sizce alınır mı? Arkadasim AMD'nin kalitesi daha kotu dedi. Bu yuzden size danismak istedim. AMD'de FSR olayi falan varmis onu da bilmiyorum tam. DLSS daha iyi dedi arkadasim.

Arkadaşlar merhaba, ben düsünup RX 6600 almaya karar verdim ama arkadasim AMD alma bozulur dedi. Ben de bu yüzden NVIDIA GTX 1650 almaya karar verdim. Sizce alınır mı? Arkadasim AMD'nin kalitesi daha kotu dedi. Bu yuzden size danismak istedim. AMD'de FSR olayi falan varmis onu da bilmiyorum tam. DLSS daha iyi dedi arkadasim.

Yazılım olarak AMD'nin stabilizasyonu biraz kötü ama RX 6600 alınır.

Arkadaşın sallayıp durmuş. 1650 ile 6600 karşılaştırılmaz. DLSS vs. zaten açamazsın 1650'de.

Bu saka mi? İkisi yan yana duramaz. GTX 1650 elini oper RX 6600'un.

RX 6600, net bir sekilde daha iyi. Zaten GTX serisinde DLSS yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı