GTX 1650'li Laptop önerisi

Tamam... Yine de bütçe belirtin ve size satılacak laptopun modelini belirtin.

Bütçem peşin almayacagım için aylık gelirimin bir kısmını verecegim elden taksit gibi bir şey tanıdık oldugu için laptopun markasına falan bakmadım sadece özelliklerini sormuştum.

Bütçem peşin almayacagım için aylık gelirimin bir kısmını verecegim elden taksit gibi bir şey tanıdık oldugu için laptopun markasına falan bakmadım sadece özelliklerini sormuştum.
GTX 1650 ile rahat rahat oynarsınız fakat içinde sanırım i7 10750H var ve yapısal olarak ısınıyor. Sorun çıkartmıyor ama bilin istedim. GTX 1650 ile güncel bütün oyunları oynarsınız fakat AC oyunlarında son 2 oyun için 2x8=16 GB RAM biraz zorunluluk hale geliyor. Sizde de varmış zaten 16. İyi iyi, al gitsin.

O mod performansı düşürmüyor mu? Düşürmüyorsa boşa eziyet mi ettim şimdi?
Test amaçlı ilk önce kapatmadan( 1. resim )daha sonra Turbo Boost kapatarak(2.resim) en yüksek ayarlarda GTA 5 oynadım. Aralarında 20 C fark var ve FPS aynı sayılır. Normalde kapatmayınca 80'i de geçip 100'e yaklaşıyor ama nedense şimdi geçmedi.

Dosya Ekleri

• 1611009939977.png
    1611009939977.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 1611009968231.png
    1611009968231.png
    155,9 KB · Görüntüleme: 35
En fazla 2 sene götürür. Yeni nesil oyunları açmakta zorlanıyor zaten.
Bütçeniz nedir?

Lenovo IdeaPad l340 Gaming'i öneririm. Kendim kullanıyorum bu laptobu ve şu an açmadığı oyun yok. Sadece oyun oynarken ısınma sorunu var. Benim laptobumda İ5 9300h işlemci var ama İ7 versiyonu da var.
Bir laptoptaki en büyük problem zaten budur. Isınma sorunu olan bir modeli neden öneriyorsunuz ki?

En fazla 2 sene götürür. Yeni nesil oyunları açmakta zorlanıyor zaten.
Bütçeniz nedir?

Hocam bu laptop nasıldır diye sormuştum mesajı onaylayan admin yanlış anladı sanırım böyle yapmış tanıdık bir yerden alacagım benim laptopu alırken de 2 sene dediler ama şu an 7.nci senesinde 4.nesil I1 var GT840M de ekran kartı assasin i kasmadan oynatıyor ama Valorant'da 60 FPS falan alıyor ama GTA 5 RDR 2 gibi oyunları da oynamak istedigim için tanıdığımdan uuygun yollu taksitle alacağım.

Geri
Yukarı