GTX 1650S sistem oyunlarda görüntü gidiyor

bozkurtkaan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce yeni bilgisayar aldım. Ekran kartım GTX 1650 Super. Görüntüyü VGA to HDMI aparatı aracılığıyla yapıyorum. Ama bazen oyunlarda görüntü kesiliyor ve sonra gelmiyor. Aparat yanmıştı. Yeni aparat aldım. Şimdi tekrar gitti. Ama PC'yi kapatım kabloyu sök tak yaptığımda geri düzeldi. Farklı VGA kablosuyla da denedim sonuç aynı. Ve önceden ekranım 1920X1080 desteklerken artık 1280X1024'e kadar çıkartabiliyorum. Driverları silip tekrar yükledim sonuç hala aynı. Yardımınıza ihtiyacım var.

Gpu da 1280x1024den yukarısı yok bir bilgisayarı resetleyip deneyeyim. Sorun devam ediyor.
Nvıdıa Denetim Masasından çözünürlük değiştir kısmına giriş yapın
-Alt tarafta Özelleştir bölümüne gelin
-Aktif değilse üst tarafında aktif etmek için gerekli yeri aktif hale getirin ve tekrardan 1920x1080 ayarlamayı deneyiniz hocam
-Aktif değilse üst tarafında aktif etmek için gerekli yeri aktif hale getirin ve tekrardan 1920x1080 ayarlamayı deneyiniz hocam
Masaüstü sağ tık görüntü ayarlarına girin
-Gelişmiş görüntü ayarlarına gelin
-Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayın
-Gelen sekmede Tüm modları listeye tıklayıp ordan bi bakın sorununuz düzelmesi gerekli

Son düzenleme:

Masaüstü sağ tık görüntü ayarlarına girin
-Gelişmiş görüntü ayarlarına gelin
-Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayın
-Gelen sekmede Tüm modları listeye tıklayıp ordan bi bakın sorununuz düzelmesi gerekli
asd - Hızlı Resim sonuç hala aynı

Geri
Yukarı