GTX 1660 Gaming X alınır mı?

PSU, kasa, SSD/HDD yok sisteminde.

Ek olarak, 550TL daha verip RX 5600XT almanı öneririm. Asla pişman etmez.

Yok yok, artık yaşanmıyor driver problemleri pek. Ancak yine de NVIDIA ısrarı varsa, 2060 alınabilir yine 550TL konup.
Bütçe Max bu kadar daha üstüne çikamiyorum maalesef
Işıklı diye daha çok para vereni ilk defa duyuyorum. Ayrıca ekran kartından kısıyorsun ışık için.
Pek de kistiğim söylenemez bı 8gb ram parası zaten

Bütçeniz 1500 mü?

1500TL'ye kötü bir model değil, alınabilir. Ancak GDDR5 vs GDDR6 farkı nedeniyle, normalde GPU olarak daha güçsüz olan 1650S'in bazen belli oyunlarda düz 1660'ı solladığı oluyor. Dikkatli olmak lazım.

Artı -1 Eksi
Yok yok, artık yaşanmıyor driver problemleri pek.
Yok, yok demeyelim de...

Bir RX 5600XT kullanıcısı olarak performans sıkıntım asla yok, texture flickering var o da NVIDIA kartlarda da oluyor değişim talep edeceğim.

Ama sürücüler ve siyah ekranlar kesilmiş değil. :)
20.10.1 %90 VRAM tüketiyor boşta.
Siyah ekran ise çok nadir oluyor o bir problem değil, performans kısmı biraz değişik.
20.9.2 sürümde oyuna girdikten ilk 5 saniye sürekli drop yiyorsun 20.10.1'de böyle değil mis gibi oynanıyor.

Pişman etmez doğru ama asla pişman etmez demek hâlâ doğru değil.

Alınır mı?
Evet.

Bütçeniz 1500 mü?

1500TL'ye kötü bir model değil, alınabilir. Ancak GDDR5 vs GDDR6 farkı nedeniyle, normalde GPU olarak daha güçsüz olan 1650S'in bazen belli oyunlarda düz 1660'ı solladığı oluyor. Dikkatli olmak lazım.
Zaten pek oyun oynamam yani hem ders için hemde zaten günde Max 2 saat oynarım o kadar abartmaya gerek yok sanirım yani sadece 2-3 saat için

Geri
Yukarı