MSI GTX 1660 Super Gaming X vs MSI GTX 1660 Ti Ventus XS

Burakbork

Centipat
Arkadaşlar aşağıdaki kartlardan birini Vatan Bilgisayar KDV indirimine girdiği zaman alacağım. Fiyatları arasında 30 TL fark var. FPS olarak bazı oyunlarda 1660 Ti 3-5 FPS önde bazı oyunlarda eşitler. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ventus ve Ventus XS için kullanıcı yorumlarını incelemiştim, ısı ile ilgili olumsuz cümleleri okumuştum. Bence 1660 Ti Ventus alacağınıza 1660 Super Gaming X alın daha iyi,3-4 fps farkı var ama bazı oyunlarda fark bile yok,yani kafa kafaya neredeyse. Soğutma ve sessizlik üzerine tasarlanan seri Gaming X serisi. Yine her zamanki gibi bütçe ile alakalı bir durum tabiki. Ben MSI GTX 1660 Super Gaming X olan modeli aldım, dün kasaya taktım. Bence Nvidia tarafında yaptığım kıyaslamalarda, fiyatına göre çok mantıklı ve performanslı bir ekran kartı.

Anladım ama ventus xs in soğutma bakımından pek iyi olmadığını söylüyorlar. Bu konu hakkında düşünceniz nedir ?
İyi değil mi ? Kim söylüyor ben kullanıyorum 1080p Ultrada oynadığım oyunlarda 70 dereceye ulaşamıyor bile . Star Wars Jedi Fallen oynarken Epic ayarlarda en son 68 dereceyi görüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı