GTX 1660 Gaming X vs. GTX 1660S ROG Strix vs. RX 5500 XT Pulse

Performans olarak emin olun üst düzey olacak. O bütçeye değecek bir kart. Hatta F/P alanında çok iyi. Ama AMD driver işlerini hala beceremiyor. Umarım sorun yaşamazsınız. Hayırlısı olsun.
fiyat konusunda bir bilginiz varmı üstte belirttiğim şey hakkında dolar 10 kuruş kadar indi kdv indiriminın ne zaman biteceğini bilsem yarın alırdım

bakalım inşallah işimizi görür stabil bir performans alabilirm bu arada dün gece topladığımda 5995 ti şuan 5923 lira vatana gittiğimde son fiayattan alabilirmiyim
Onu tam bilmiyorumda, hocam mağaza fiyatları belki farklı olabilir. Sormanız gerek 5923 TL olur mu diye. Ne desem yalan olur şimdi.

Fiyat konusunda bir bilginiz var mı üstte belirttiğim şey hakkında dolar 10 kuruş kadar indi KDV indiriminın ne zaman biteceğini bilsem yarın alırdım

10 kuruş ile çok bir fark beklemeyin bence. Büyük ihtimalle sizin hesapladığınız fiyata yakın alırsınız. 100 TL eksik ya da fazla.

Onu tam bilmiyorumda, hocam mağaza fiyatları belki farklı olabilir. Sormanız gerek 5923 TL olur mu diye. Ne desem yalan olur şimdi.
10 kuruş ile çok bir fark beklemeyin bence. Büyük ihtimalle sizin hesapladığınız fiyata yakın alırsınız. 100 TL eksik ya da fazla.
Zaten fiyatı ne kadar düşürebilirim diye bakıyordum yarını beklemek beni çok zaralı çıkarır mı sizce

Dosya Ekleri

• fpsmanx.png
    fpsmanx.png
    4,3 KB · Görüntüleme: 21
Hocam zararlı çıkarabilir ama ÇOK zararlı çıkarmaz. Yani yarın kalktığınızda dolar 10 TL olmazsa yakın fiyatlardan alırsınız.
hocam öğrenciyim bende biriktirdiğim paralardan gidince insan biraz cimri oluyor :D biz konuşurken bile 7.77 inmiş bugün sonunu beklersem hafta sonu dolar kuru değişmiyor diye biliyorum

Geri
Yukarı