GTX 1660 Gaming X vs. GTX 1660S ROG Strix vs. RX 5500 XT Pulse

Ben de öyle biliyorum. Ahım şahım yükselmez ama, sabah bir bakarsınız sistem 6000 TL olmuş.
18 yaşındayım şuan istesem bile gidip alamıyorum zaten saat 1 i beklemem lazım onun için fiyatları takipte kalacağım şuan için 10 lira ucuza alsam benim için çok kar demektir :D tabi zararada girebilirm

Hocam öğrenciyim bende biriktirdiğim paralardan gidince insan biraz cimri oluyor :D biz konuşurken bile 7.77 inmiş bugün sonunu beklersem hafta sonu dolar kuru değişmiyor diye biliyorum

Aklınızda kalacaksa bence bugün gidip alınız. Hem dolar biraz düşmüş şu an alırsanız 5900 civarlarından alırsınız sistemi. Ben de öğrenciyim, param eksilince veya dolar artınca üzülüyorum ama aradaki fark olsa olsa 100 TL olur. Yani bir zararınız veya kârınız olmaz gibi :D

Aklınızda kalacaksa bence bugün gidip alınız. Hem dolar biraz düşmüş şu an alırsanız 5900 civarlarından alırsınız sistemi. Ben de öğrenciyim, param eksilince veya dolar artınca üzülüyorum ama aradaki fark olsa olsa 100 TL olur. Yani bir zararınız veya kârınız olmaz gibi :D
birde benim mağazamda olmayan üründe ne olur acaba ekran kartı ve psu yok burada psu başka alıp devam edebiilirm ama ekran kartı değişmemem

Bir de benim mağazamda olmayan üründe ne olur acaba ekran kartı ve PSU yok burada PSU başka alıp devam edebilirim ama ekran kartı değişmemem

O durumda ne olur pek bilemiyorum. Ama ekran kartınız büyük ihtimalle orada olur. Olmazsa da getirtmek istediğinizi söyleyin. Ayrıca Vatan'dan sistem alırken PSU'nun hangi model olduğunu sorunuz. Çünkü orada Rampage gibi PSU markaları kullanılıyor genelde. Onlar da malum C4.

O durumda ne olur pek bilemiyorum. Ama ekran kartınız büyük ihtimalle orada olur. Olmazsa da getirtmek istediğinizi söyleyin. Ayrıca Vatan'dan sistem alırken PSU'nun hangi model olduğunu sorunuz. Çünkü orada Rampage gibi PSU markaları kullanılıyor genelde. Onlar da malum C4.
THERMALTAKE LITEPOWER 550W GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ben bunu alacaktım ama Karaükte yok ZALMAN ZM500-TXII 500W 80 PLUS GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu önerdi bu postun 2. sayfasında bir arkadaş burada var ama 500 w sıkıntı yaratabilir mi bilmiyorum siz ne dersiniz

Zalman PSU alabilirsiniz, kalitelidir. 500W ise size yetecektir.

Sistem iyi ama SSD olarak benim seçtiğim modeli ekleyin. TR200 modeli kronik sağlık sorunlu.
hoşgeldin bende sana soru socaktım 500 w sistem için yeterlimi başka bi yerde yetmez dediler bende psu yu değiştirdim ama benim bulunduğum şehirde yok
Zalman PSU alabilirsiniz, kalitelidir. 500W ise size yetecektir.
500 w sıkıntı olmassa benim için sorun yok fiyat farkı 4 tl zaten 4 tl içinde başka yerden getirmek saçma olur :D

Hoş geldin bende sana soru soracaktım 500W sistem için yeterli mi başka bir yerde yetmez dediler bende PSU'yu değiştirdim ama benim bulunduğum şehirde yok.
Kaliteli bir 500W PSU o sisteme rahatlıkla yetecektir sorun olmaz. Şahsen ben Litepower yerine Zalman alırdım. Zalman biraz daha kaliteli bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı