GTX 1660 OC Phoenix ısınma sorunu

shamil0v

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi forumlar öncelikle belirttiğim ekran kartını kullanıyorum ve CoD: Warzone oyununda ortalama bir oyunda sıcaklıklar 86-87 arasında geziyor. Değerler normal midir yoksa bir öneriniz var mıdır sıcaklık düşürmek için?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Warzone için sistem gereksinimleri düşük sayılmaz.
Benim gibi GPU-Z açın.
Ve log kaydı tutun (GPU-Z ) üzerinden.
Ekran kartına çok yüklendiğini göreceksin.

Öneriniz nedir peki :D.
%90 Power limit ile oyun testi yapın isterseniz 75-76 derecelere düşerse fanı ellemenize pek gerek yok.

77-78 arası geziniyor yeterli midir?

Son düzenleme:
Araştırmadan kart almasaydın keşke derim kart farklı bir model seçilse daha iyi olurmuş hele ki kartı biraz zorlayacak güncel denebilecek oyunlar oynanıyorsa.

Kartı geçen sene ilk çıktığında aldım, bilgisayarımı arkadaşıma toplattım fakat o hep bütçeden kısmış halbuki bütçem bayağı genişti. Yakın zamanda yeni bir ekran kartına geçmeyi planlıyorum zaten. Başlık açacağım görürseniz önerilerinizi yazmanızı rica edeceğim.

Kartı geçen sene ilk çıktığında aldım, bilgisayarımı arkadaşıma toplattım fakat o hep bütçeden kısmış halbuki bütçem bayağı genişti. Yakın zamanda yeni bir ekran kartına geçmeyi planlıyorum zaten. Başlık açacağım görürseniz önerilerinizi yazmanızı rica edeceğim.

Kartın özelliklerini techpoweruptan baktım.
Küçük bir araştırmayla senin de elde edbileceğin bir sonuç.

Yeni konular

Geri
Yukarı