GTX 1660 sistemde Shadow of the Tom Raider FPS drop

aerdemcel_0

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. Shadow of the Tomb Raider oyununu oynarken bazı yerlerde ciddi FPS droplar oldu ve ardından bu hata ile karşılaştım. Sistemim GTX 1660 Super Ryzen 5 2600X olmasına rağmen sisteminiz bu oyunu bu ayarlarda çalıştırmak için yeterli değil diyor. Fakat yaklaşık 3 ay önce bu oyunu aynı sistemde takılmadan 80 FPS değerlerinde oynuyordum. Ekran kartında MSI Afterburner yazılımının yapay zekasıyla bana önerdiği OC ayarlarını kullanıyorum. Bununla ilgili bir sıkıntı olabilir mi?
Merhabalar. Shadow of the Tomb Raider oyununu oynarken bazı yerlerde ciddi FPS droplar oldu ve ardından bu hata ile karşılaştım. Sistemim GTX 1660 Super Ryzen 5 2600X olmasına rağmen sisteminiz bu oyunu bu ayarlarda çalıştırmak için yeterli değil diyor. Fakat yaklaşık 3 ay önce bu oyunu aynı sistemde takılmadan 80 FPS değerlerinde oynuyordum. Ekran kartında MSI Afterburner yazılımının yapay zekasıyla bana önerdiği OC ayarlarını kullanıyorum. Bununla ilgili bir sıkıntı olabilir mi?
Sürücüler günceldir. Oyun Steam'den alınmıştır. Son açtığımda bir hata almadım ama 3 ay önce 80 75 FPS aralığında oynadığım oyunu şimdi 75 FPS'ten 50'lere hatta 40 küsürlere düşerek oynuyorum.

Son düzenleme:

Sürücüler günceldir. Oyun Steam'den alınmıştır. Son açtığımda bir hata almadım ama 3 ay önce 80 75 FPS aralığında oynadığım oyunu şimdi 75 FPS'ten 50'lere hatta 40 küsurlere düşerek oynuyorum.

Muhtemelen sürücü üstüne sürücü yüklemenizden kaynaklı.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp NVIDIA'nın sitesinden en son sürücüleri indirmeyi deneyin.

Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek üzere Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanma (microsoft.com)

Burada DISM ve SFC komutlarını çalıştırmayı öğrenin ve uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı