GTX 1660 Super 6 GB UV

murthan

Centipat
Daha fazla  
2 gün önce aldığım 1660 Super ekran kartım yük altında 78-80 derece arasında çalışıyor. Başka bir konuda UV yapılmasına yardımcı olmuşsunuz aynı adımları uyguladım MSI Afterburner'da değerleri ayarladım fakat kart sıcaklığı düşmedi. Programdaki fan Speed bölümüyle voltage bölümü kapalı, oynanmıyor. Acaba ondan kaynaklı olanilir mi? Yardım ederseniz çok memnun olurum.

GTX 1660 Super için maksimum sıcaklık değeri 93 derece. Isınıyor kart ama zarar gelecek seviyede değil.

1.jpg

Ayarlardan voltaj ayarını açabiliyorsun, fan için bir yer var belki oradan açılıyordur fanlar. UV yerine sabit bir FPS'e sabitle kartın ısınmaz. 78 derece kabul edilebilir bir sıcaklık zaten.

GTX 1660 Super için maksimum sıcaklık değeri 93 derece. Isınıyor kart ama zarar gelecek seviyede değil.

Eki Görüntüle 955396

Bilginiz için teşekkürler, minning için kullanacağımdan 24 saat açık kalacak o yüzden sıcaklığı hiç değilse 65'lere düşürmek istiyorum.
Ayarlardan voltaj ayarını açabiliyorsun, fan için bir yer var belki oradan açılıyordur fanlar. UV yerine sabit bir FPS'e sabitle kartın ısınmaz. 78 derece kabul edilebilir bir sıcaklık zaten.

Teşekkürler, yapamassam tekrar iletişime geçerim sağ olun.

Markası ne. Modeli ne.

Acer n-50-610 hazır kasa aldım markası yazmıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı