GTX 1660 Super Gaming X ve Ryzen 7 3700X ikisinin fiyatı ne eder?

Vallahi ustam, o dönemler öyle hevesliydim ki, dediğim gibi 3 parçayı aldım. Diğer ay da kalan parçaları alacaktım fakat beklenmedik sorunlar çıktı ve ciddi anlamda maddi kayıp yaşadım ve bu zamana kadar hiçbir şey alamaz oldum. Ve artık umudu tamamen kestim. Bu zamanda PC toplamak zor, o dönemlerde keşke kredi çekip kalan parçaları alsaymışım. Bu kadar zarar etmezdim :)

Sıfır ayarında be ustam, en azından 5 bin hakeder çünkü düz GTX 1660'lar 6-7 binden başlıyor. Bugün her siteye baktım. Bu MSI bir de super Gaming X, aslında biraz daha eder ya :)

Hocam maddi durumunuz iyi ise bence satmayın siz satsanız kar yapacaksınız fakat gene PC almak istediğinizde geçen seneki aldığınız o parçaların fiyatını bu senedeki dandik parçalara vereceksiniz eğer tekrar toplarsanız.

Sıfır ayarında be ustam , en azından 5 bin hakeder çünkü düz gtx 1660 lar 6-7 binden başlıyor.Bugün her siteye baktım .Bu MSİ bi de super gaming x , aslında biraz daha eder ya :)
Piyasa çok oynak evet ama bilen birisi o fiyatları vermez 1660'a. Çünkü o fiyatlara indirimde çift fanlı 3060'lar falan oluyor bazen Amazon'da vs. Dediğin fiyatlara birini bulursan söyle bende satayım bari bende de 1660 Ti Gaming X var 😅.

Piyasa çok oynak evet ama bilen birisi o fiyatları vermez 1660'a. Çünkü o fiyatlara indirimde çift fanlı 3060'lar falan oluyor bazen Amazon'da vs. Dediğin fiyatlara birini bulursan söyle bende satayım bari bende de 1660 Ti Gaming X var 😅.
Piyasayı sürekli takip ediyorum.o fiyata hiçbir sitede 3060 alma şansın yok :) bol keseden sallıyosun be kardeşim :) 5 bin TL ye 3060 alacakmış hahaha güldürme bee , 2060 fiyatları bile ondan fazla , amazon da 3090 alacağım ayağına gidip geforce 210 kitleyecekler sana :)

MSI VGA GEFORCE RTX 3060 GAMING X 12G : Amazon.com.tr: Bilgisayar ( amazon da 3060, 15 bin tl :) )

MSI GEFORCE RTX 3060 TI GAMING X TRIO 8GB GDDR6 256Bit NVIDIA Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ( Vatan da 10.938 TL )

https://www.hepsiburada.com/msi-vga...MItMTg94XX8gIVUgKLCh1F8wuFEAAYASAAEgLW4vD_BwE ( Hepsi burada 8.999 TL ) , hani reis ben 5-6 bin TL ye rtx 3060 göremedim :)
Hocam maddi durumunuz iyi ise bence satmayın siz satsanız kar yapacaksınız fakat gene PC almak istediğinizde geçen seneki aldığınız o parçaların fiyatını bu senedeki dandik parçalara vereceksiniz eğer tekrar toplarsanız.
Ustam öyle nefret ettim ki , kasa falan toplama hevesim kalmadı. toplasam bile , pc oyunları olmuş 400 tl üstü , hangi birine para yetecek ki

Piyasayı sürekli takip ediyorum. O fiyata hiçbir sitede 3060 alma şansın yok :) bol keseden sallıyosun be kardeşim :) 5 bin TL'ye 3060 alacakmış hahaha güldürme bee, 2060 fiyatları bile ondan fazla, Amazon da 3090 alacağım ayağına gidip GeForce 210 kitleyecekler sana :)

Ustam öyle nefret ettim ki, kasa falan toplama hevesim kalmadı. Toplasam bile, PC oyunları olmuş 400 TL üstü, hangi birine para yetecek ki

İnanın Amazon, Türkiye'de ki pek çok satıcıdan ilgili ve güvenli. Ayrıca 5614TL'lere kadar düştüğünü gördük 3060'ın. Kart almak isteyenler zaten Amazon'dan alacaktır uygun olduğu için. Öyle Türkiye'de bulunan satış fiyatlarını kaale çok almayın çok büyük bir kitle o fiyatlara kart almaz.

Piyasayı sürekli takip ediyorum.o fiyata hiçbir sitede 3060 alma şansın yok :) bol keseden sallıyosun be kardeşim :) 5 bin TL ye 3060 alacakmış hahaha güldürme bee , 2060 fiyatları bile ondan fazla , amazon da 3090 alacağım ayağına gidip geforce 210 kitleyecekler sana :)

MSI VGA GEFORCE RTX 3060 GAMING X 12G : Amazon.com.tr: Bilgisayar ( amazon da 3060, 15 bin tl :) )
Sallıyor muyum? 😂.
Bunlar sadece iki örnek.

İnanın Amazon, Türkiye'de ki pek çok satıcıdan ilgili ve güvenli. Ayrıca 5614TL'lere kadar düştüğünü gördük 3060'ın. Kart almak isteyenler zaten Amazon'dan alacaktır uygun olduğu için. Öyle Türkiye'de bulunan satış fiyatlarını kaale çok almayın çok büyük bir kitle o fiyatlara kart almaz.
Bu gözler amazon da GTX 1050 ti nin 4-5 bin TL civarı olduğunuda gördü kardeşim.Evet fiyatlar düşüyor fakat bazen inanılmaz derece de çıkıyor da , ne yapacağım hiçbir fikrim yok . şimdi bu parçaları satsam , bi daha pc kurma şansım imkansız.Ee satmasam pc yine toplayamıyorum. kalan parçalar pahalı
Sallıyor muyum? 😂.
Bunlar sadece iki örnek.
Bende sana 3 örnek gösterdim :) Ayrıca attığın linkler nerdeyse 2 ay öncesine ait ve stokta kalmamış.Bir daha o fiyatlara gelmesi zor be kardeşim.Keşke gelse de insanlarımız alabilse . ama bu ülke de maalesef artan şeyler kolay kolay düşmez , o fiyatları önümüzde ki ay görürsek şanslıyız demektir

Bende sana 3 örnek gösterdim :)
Gösterdiğin modellere baktım ve soğutma açısından sınıflarının en üst segment modellerini paylaşmışsın, indirimsiz halleri olması da cabası. Sonuç olarak dediğim gibi, bahsettiğin fiyatlara sık sık indirimde 3060 bulunuyor hızlı olan kapıyor.

Bak şuan ki fiyata :(
Gösterdiğin modellere baktım ve soğutma açısından sınıflarının en üst segment modellerini paylaşmışsın, indirimsiz halleri olması da cabası. Sonuç olarak dediğim gibi, bahsettiğin fiyatlara sık sık indirimde 3060 bulunuyor hızlı olan kapıyor.
Hızlı olan kapıyor .Sen ve ben kapana kadar site çöker yine alamayız.Ayrıca düşük soğutma ve düşük segment alacağına , hiç alma be kardeşim. elinde ki gtx 1660 ti fena bi kart değil , site de abartarak yerden yere vuranlar olabilir belki ama çoğu oyunu yüksek ayar oynarsın.İşini fazlasıyla da görür yani

Dosya Ekleri

• rtx.png
    rtx.png
    561,6 KB · Görüntüleme: 21
Bak şuan ki fiyata :(

Hızlı olan kapıyor .Sen ve ben kapana kadar site çöker yine alamayız.Ayrıca düşük soğutma ve düşük segment alacağına , hiç alma be kardeşim. elinde ki gtx 1660 ti fena bi kart değil , site de abartarak yerden yere vuranlar olabilir belki ama çoğu oyunu yüksek ayar oynarsın.İşini fazlasıyla da görür yani
Orası öyle tabi ben kartımdan şikayetçi değilim. Ama fazla bütçesi olmayan mecbur görünüşten ve soğutmadan kısarak söylediğim fiyatlarda 3060 yakalayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı