Çözüm GTX 1660 Super ile görüntüdeki göz kırpma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Elimde GTX 1660S var. Hala sorun devam ediyor mu? Ben yaşamadım ama ileride yaşar mıyım bu sorunu sizce?

GPU-Z indirip chipsetinize bakın eğer aşağıdaki gibi Hynix chipsetse. Maalesef yaşayacaksınız.

1613329514001.png

GPU-Z indirip chipsetinize bakın eğer aşağıdaki gibi Hynix chipsetse. Maalesef yaşayacaksınız.

Eki Görüntüle 879465
Geçmiş olsun o zaman yandım ben. Şimdi baktım ve Hynix yazıyor. Gamegaraj'dan almıştım sistemi sorun yaşarsam umarım yardımcı olurlar.

Edit:Konuyu daha detaylı okuyunca bazı noktaların farkına vardım. Sürüm 456.71 kullanıyorum ve aldığımdan yana sorun yaşamadım ama güncellersem sanırım yaşıyacam. Rehber'deki 3. Adım gereklimi emin değilim onu yapmadığım halde yaşamadım.

Son düzenleme:
Merhaba. Sorun çok canımı sıktığı için kartı iade için vatana götürdüm. Evga sorunu ilk defa gördüğü için kartı kendilerine istedi. Yazılımsal bir sorunda evga çözmeye çalışacak. çözemezse iade vericek. Ben de stok bekleyeceğim.

Merhaba. Sorun çok canımı sıktığı için kartı iade için vatana götürdüm. EVGA sorunu ilk defa gördüğü için kartı kendilerine istedi. Yazılımsal bir sorunda EVGA çözmeye çalışacak. Çözemezse iade verecek. Ben de stok bekleyeceğim.

Kartı senden alıp daha pahalıya satacaklar şu ortamda. Paranı da iade edecekler bence.

Merhaba. Sorun çok canımı sıktığı için kartı iade için vatana götürdüm. Evga sorunu ilk defa gördüğü için kartı kendilerine istedi. Yazılımsal bir sorunda evga çözmeye çalışacak. çözemezse iade vericek. Ben de stok bekleyeceğim.
Hocam eski driverları denediniz mi? Ben hala öyle bir sorunla karşılaşmadım'da. Düşündüm ki acaba tetikleyen başka unsurlarda mı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı