Çözüm GTX 1660 Super ile görüntüdeki göz kırpma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu yeni sürümü nasıl indireceğimi birisi detaylı anlatabilir mi?

İlk başta GeForce Hotfix Driver Version 461.81 | NVIDIA yeni driverı bu linkten indirin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonra Bu videodaki gibi güvenli modda DDU ile sürücüyü silin. Fakat DDU'yu bu linkten indirin

Ardından bilgisayar otomatik yeniden başladıktan sonra internetten indirdiğiniz sürücüyü yükleyin. Yükledikten sonra denetim masası ayarlarınızı yapın sonra bir daha bilgisayarı yeniden başlatın.
Arkadaşlar ben sorunu tekrardan yaşamaya başladım. Fakat her zaman oluyor diyemem. Bazen hiç olmuyor uzun süre bazen oluyor. Çok az. Bir dahaki güncellemelerde tamamen çözülür diye umuyorum. Sizlerde durum nasıl oluyor mu?

Son düzenleme:
İlk başta GeForce Hotfix Driver Version 461.81 | NVIDIA yeni driverı bu linkten indirin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonra Bu videodaki gibi güvenli modda DDU ile sürücüyü silin. Fakat DDU'yu bu linkten indirin

Ardından bilgisayar otomatik yeniden başladıktan sonra internetten indirdiğiniz sürücüyü yükleyin. Yükledikten sonra denetim masası ayarlarınızı yapın sonra bir daha bilgisayarı yeniden başlatın.
Arkadaşlar ben sorunu tekrardan yaşamaya başladım. Fakat her zaman oluyor diyemem. Bazen hiç olmuyor uzun süre bazen oluyor. Çok az. Bir dahaki güncellemelerde tamamen çözülür diye umuyorum. Sizlerde durum nasıl oluyor mu?
ne kadar zaman kullandıktan sonra yaşadın sorunu tekrar ?

Kurduğumdan beri hiçbir sorun yok. GeForce Experience yazılımını kurduysanız, bende 461.81 sürümünü, 461.72 sürümüne downgrade ediyordu. Belki de sorunun kaynağı budur. @omerfarukunal01
@Jex Blake
Teşekkürler fakat öyle değilmiş zaten artık bana da hiç olmuyor. İndirdikten 3,4 gün sonra oldu bir daha olmadı.

Teşekkürler fakat öyle değilmiş zaten artık bana da hiç olmuyor. İndirdikten 3,4 gün sonra oldu bir daha olmadı.
Hala sorunu yaşayanlar varmış baya bi , bende cs go da ekranın üst bölgöseni yakın bir yerde kıpraşma tarzı şeyler oluşuyor. Oyundan mı oluyor yoksa yine driver sorunumu anlamadım ?

Hala sorunu yaşayanlar varmış bayağı bir, bende CS:GO'da ekranın üst bölgöseni yakın bir yerde kıpraşma tarzı şeyler oluşuyor. Oyundan mı oluyor yoksa yine driver sorunumu anlamadım?

Hynix çipseti yeni çipset olduğu için böye sorunlar görünüyor doğal olarak. NVIDIA sorunları kendileri veya bizden öğrenerek yeni driverlarla yavaş yavaş tüm sorunları çözecekler inşallah

Geri
Yukarı