Çözüm GTX 1660 Super ile görüntüdeki göz kırpma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar 461.72 güncellemesini yaptım uyarlamalı seçeneği yaptım 1 gündür sıkıntı yok. Galiba sorun çözüldü.

Arkadaşlar 461.72 güncellemesini yaptım uyarlamalı seçeneği yaptım 1 gündür sıkıntı yok. Galiba sorun çözüldü.

Evet bende de 461.72 varmış. Ama NVIDIA sürücülerden indirdiğimde Google'dan 461.40 var. Experience'de sürüm 72'ye yükseltiyor nedense. Ayrıca hocam Optimumda kullandınız mı onda nasıl sorun var mı? Uyarlamalıyla optimalin ne gibi bir farkı var acaba.

Evet bende de 461.72 varmış. Ama NVIDIA sürücülerden indirdiğimde Google'dan 461.40 var. Experience'de sürüm 72'ye yükseltiyor nedense. Ayrıca hocam optimumda kullandınız mı onda nasıl sorun var mı? Uyarlamalıyla optimalin ne gibi bir farkı var acaba.

Experience'den indirebilirsiniz sorun yaşamadım optimum gücü denemedim deneyince yazarım.
Edit.
Ben dün uyarlamalı seçeneğini seçmeme rağmen şu an baktığımda maksimum performans seçiliymiş. Optimum güçte kullanıyorum şu an sorun olursa bildiririm.

Experience'den indirebilirsiniz sorun yaşamadım optimum gücü denemedim deneyince yazarım.
Edit.
Ben dün uyarlamalı seçeneğini seçmeme rağmen şu an baktığımda maksimum performans seçiliymiş. Optimum güçte kullanıyorum şu an sorun olursa bildiririm.

Optimumda maalesef oluyor ya. Sanırım önceden daha çokmuş. Son güncellemeyle aza indirmişler. Genelde Chrome'dayken oluyor. NVIDIA'nın bu durumlarda tavrı nasıl oluyor çünkü bugüne kadar en yüksek ekran kartım RX 560X idi o yüzden bilmiyorum 🙂 Yani çözmesi böyle aylar alıyor mu? Nvdia fanboyu olduk dedik sorun yaşatmaz işte o da böyle oldu.

Sorun devam ediyor ama çok daha az, 461.40 sürümünde çok fazla vardı. Uyarlamalı seçeneğinde de çok nadir görülebiliyor. Ama beni çok rahatsız etmedi. Eğer rahatsız ederse maksimumda kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı