GTX 1660 Ti düşük FPS sorunu

Rononcy

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Geçen gün 1660Ti model ekran kartı ile sistem topladım. Pubg-Fortnite gibi oyunları gayet güzel oynatırken CSGO'da en düşük ayarlarda 1080p'de 90 FPS oynatıyor. Arada 100'e çıktığı da oluyor fakat benden düşük model ekran kartlarında bile 200+ alıyorlar. 1660Ti CSGO FPS testlerine baktığımda ise 300 düzeylerinde alındığını görüyorum bendeki sorun nedir ? Ekran kartı driverlarım güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu iki videoyu izleyip uygulayın fps artacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selamlar. Geçen gün 1660Ti model ekran kartı ile sistem topladım. Pubg-Fortnite gibi oyunları gayet güzel oynatırken CSGO'da en düşük ayarlarda 1080p'de 90 FPS oynatıyor. Arada 100'e çıktığı da oluyor fakat benden düşük model ekran kartlarında bile 200+ alıyorlar. 1660Ti CSGO FPS testlerine baktığımda ise 300 düzeylerinde alındığını görüyorum bendeki sorun nedir ? Ekran kartı driverlarım güncel.

Oyundaki konsol kısmından "fps_max 0" yazdınız mı? Veya 300 falan. Belki FPS sabittir.

Şu iki videoyu izleyip uygulayın fps artacaktır.

İkinci videodaki tipten dolayı, imleci üstüne bile koymam o videonun.

Oyundaki konsol kısmından "fps_max 0" yazdınız mı? Veya 300 falan. Belki FPS sabittir.

Sanırım bu konuda biraz bilgili değilsiniz. CSGO'nun default ayarlarında fps_max zaten 300 ayarında gelir. Benim sorunum ise 1050ti kullanan arkadaşımın 250-300 arası alıp benim 170'in üzerine çıkamamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı